Ana sayfa Güvenlik Avira Free Antivirus 2019 Türkçe İndir Son Sürüm

Avira Free Antivirus 2019 Türkçe İndir Son Sürüm

431
0
Güncelleme:

Avira Free Antivirus bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan koruyan kusursuz bir antivirüs çözümüdür.

Avira Free Antivirus 2019 Türkçe

Avira Free Antivirus kullanışlı bir virüs koruma yazılımı olup bilgisayarınızı spyware, rootkit, worm, phishing, hoax, malware ve diğer genel zararlı yazılımlardan korur. Bunun yanı sıra Avira bilgisayardaki zararlı dosyaları da tarayarak bulur. Bu ücretsiz programın özellikleri website doğrulama, izinizi takip edenleri engelleme ve sosyal ağlar üzerine yoğunlaşmıştır.

Avira Free Antivirus’ün araç çubuğu sayesinde internette içiniz rahat ve güven hissi içinde gezebilir, sinir bozan pop-up pencereleri engelleyebilir ve adware denilen reklamsal zararlılardan korunabilirsiniz. Programın yeni eklenen özellikleri arasında website şöhret (itibar) danışmanı, sosyal ağlar koruması ve CallingID teknolojisini sayabiliriz. Avira Free Antivirus  işinizi basitleştirmek adında siz internette sörf yaparken her şeyin yolunda olup olmadığını kontrol eder. Kısacası bu araç çubuğu sayesinde hem şahsi bilgilerinizin çalınmasından hem de bilgisayara virüs bulaştıracak sitelere girmekten kurtulursunuz.

Programın en yeni eklenen özelliği ise “Expert Market” denilen ve kolayca teknik destek almanızı sağlayan bir hizmettir.

Avira Free Antivirus programının dosya koruma motoru her 6 saatte bir otomatik şekilde  kendisini güncelleyerek, en güncel korumayı sağlar. Dahası, bu ücretsiz programın, kişisel bilgilerin çalınmasına ve casus yazılımlara karşı sizi koruyan bir Android akıllı telefon uygulaması da var. Bununla birlikte, programın bir güvenlik motoru olmadığı için sizi malware tarzı zararlı yazılımlara karşı koruyamaz.

Avira’nın bu sürümü herkese 5GB’lık bir online depolama alanı veriyor. Her türlü müzik, döküman, video ve fotoğraflarınızı yükleyip saklayabilirsiniz.

Avira Free Antivirus İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

  • Dosya Boyutu: 116 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here