Ana sayfa Güvenlik Avira Antivirüs Free 2014 Türkçe Ücretsiz İndir Son Sürüm

Avira Antivirüs Free 2014 Türkçe Ücretsiz İndir Son Sürüm

709
0
Güncelleme:

avira-free-antivirus_1_804x621.jpg (804×621)

Avira gibi dünyanın önde gelen güvenlik yazılım markalarından birinin tamamen bedava olan ve üst düzey gelişmiş özelliklere sahip olan antivirüs programını denemeye ne dersiniz?

Günümüzde her bilgisayar kullanıcısı kendisini büyük tehdit altında hissederek gidip antivirüs yazılımına senede bilmem kaç para veriyor. Bence bu paralara yazık günah. Çünkü sıradan kullanıcılar için kaliteli bir ücretsiz antivirüs programı fazlasıyla YETERLİDİR.

Ben de şahsen sizlere Avira Antivirüs programını tavsiye ediyorum. İşte programın detaylı özellikleri ve kullanımı hakkında bilmeniz gerekenler…

Avira Free Antivirus, bilgisayarını virüslere, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara, zararlı yazılımlara ve çok daha fazlasına karşı korumak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş olan güçlü ve ücretsiz birantivirüs programıdır.

Kullanıcılara oldukça iyi organize edilmiş bir arayüz ve en son çıkan tehditlere karşı sürekli olarak güncellenen bir antivirüs veritabanı sunan program, oyunu kendi kurallarına göre oynamak isteyen kullanıcıların bir numaralı tercihidir. Kolay kullanımlı ve anlaşılır bir kullanıcı arayüze sahip olması nedeniyle, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan Avira Free Antivirus, karışık ayarları bile basit bir şekilde kullanıcılarına sunmaktadır.

Basit bir kurulum aşamasının ardından otomatik olarak çalışmaya başlayan ve sistem güvenliğinizi sağlayacak olan Avira Free Antivirüs, kurulum sırasında Windows Güvenlik Duvarı’nı kapatmanız konusunda size bir öneri sunmaktadır. Bu noktada karar tamamen size kalmış. İster Windows Güvenlik Duvarı’nı iptal ederek Avira’nın size sunacağı güvenlik duvarını kullanabilir, isterseniz de Windows Güvenlik duvarıyla yolunuza devam edebilirsiniz. Bu noktada benim sizlere önerim Windows Güvenlik Duvarı’nı da Avira Free Antivirüs’üngüvenlik duvarını da aktif olarak kullanmak için Windows Güvenlik duvarını kaldırmamanızdan yana olacak.

Bilgisayarınızı tehlikelere karşı tarama hızı normalin oldukça üstünde olan program, virüslere karşı bilgisayarınızı oldukça hızlı bir şekilde taramaktadır. Tabii bu noktada bilgisayarınızın üzerinde yer alan veri miktarı ve olası bir virüs salgını tarama süresinin uzamasına neden olacaktır. Yerel sürücüler, yerel sabit diskler, çıkarılabilir sürücüler, Windows sistem dizini, tam sistem taraması, hızlı sistem taraması, belgeler, etkin işlemler ve elle seçim gibi birçok tarama seçeneğini kullanıcılara sunan Avira Free Antivirüs, bu yönüyle oldukça kullanışlıdır.

Gerçek zamanlı tarama özelliği sayesinde dışarıdan gelebilecek olan her türlü güvenlik tehdidine karşı bilgisayarınızı koruyacak olan program, web ve e-postalar için de güvenlik desteği sağlamaktadır. Ayrıca kendi güvenlik duvarı sayesinde, bilgisayarınız üzerinde tespit ettiği şüpheli aktiviteleri ve uygulamaları da engelleyen Avira Free Antivirüs, gerçekten etkin bir koruma sağlamaktadır.

Şık ve sade kullanıcı arayüzü, gerçek zamanlı virüs koruma özelliği, sürekli olarak güncellenen veri tabanı, e-posta ve web koruması, farklı tarama seçenekleri, Türkçe dil desteği, ücretsiz olması ve daha saymadığımız birçok nedenden dolayı Avira Free Antivirüs, bilgisayarını tüm tehlikelere karşı güvende tutmak isteyen kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmalı.

Avira Free Antivirus Özellikleri:

  • Gerçek zamanlı koruma
  • E-posta ve web koruması
  • Zararlı yazılımları ve aktiviteleri engelleme
  • Reklam ve casus yazılımlara karşı etkili koruma
  • Tek tıklamayla virüs temizleme
  • Kolay kurulum ve kullanım
  • Kullanıcı dostu şık ve modern arayüz
  • Ücretsiz

Dünyanın en iyi bedava antivirüs programlarından birisi olan Avira Antivirus Free yazılımının dosya boyutu 131 MB olmakla birlikte Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1 işletim sistemlerini tam olarak desteklemekte ve sorunsuz çalışmaktadır. Aşağıdan bu harika programı ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilir ve kendinizi güvende hissetmenin verdiği keyfi yaşayabilirsiniz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here