Ana sayfa Güvenlik Avast Son Sürüm Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle

Avast Son Sürüm Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle

1251
0
Güncelleme:

#

İnternet’te gezinirken istediğiniz her yerde rahat rahat gezinmek mi istiyorsunuz? Artık internette gezinirken hiç bir sorun yaşamıyacaksınız çünkü Awast sizin için bilgisayarınıza giren her türlü virüs casus yazılımları ve truva atları vs gibi bilgisayarınıza dışarıdan gelebilecek her türlü saldırıya karşı sizi korur.
Aynı zamanda kendi kendini güncelliyerek yeni çıkan virüslere karşı da duyarlı hale gelir siz bilgisayarınızı kullanırken program bilgisayarı kasmadan kendi işini en mükemmel şekilde yapıyor.Bizce piyasadaki en kaliteli antivirüs programlarından biri şiddetle önerilir.Yazılım, ücretsiz ancak sizden tek istediği kayıtlı kullanıcı olmanız.

Türkçe kayıt formuna bu linkten  ulaşabilirsiniz.    Yenilikler
-Büyük arşiv dosyalarının taranması hızlandırılmış
-Outlook eklentisindeki problem giderilmiş
-64 Bit işlemcilerde donma problemi giderilmiş Avast Antivirüs bu versiyonu tamamen Türkçedir ve size kolay bir kullanım olanağı sağlar ama unutmayınızki antivirüs programını tam olarak kullanabilmeniz için müşteri formunu doldurmanız ve firmanın sitesinin size yollamış olduğu Ürün Lisans Anahtarını programa girmeniz gerekmektedir.Müşteri kayıt formu için yukarıdaki adresi kullanabilirsiniz.

Versiyon:8.0

Boyut:105 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here