Ana sayfa Güvenlik Avast! Free Antivirus 2019 Türkçe İndir Son Sürüm

Avast! Free Antivirus 2019 Türkçe İndir Son Sürüm

414
0
Güncelleme:

Avast Antivirus‘ün ücretsiz versiyonu bilgisayarın korunma durumunu gerçek zamanlı olarak takip etmek için eksiksiz bir izleme araç setiyle birlikte gelir. Pek çok antivirüs programında bulunan isteğe bağlı tarama özelliğinin ötesinde, Avast’ın bir de tarayıcı eklentisi vardır. Bu eklenti internette gezinirken şüpheli ve tehlikeli yani güvenilmez sitelere girdiğiniz zaman sizi uyarır ve online aktivitelerinizi takip edenleri engeller.

Avast! Free Antivirus 2019 Türkçe Son Sürüm

Avast! Free Antivirus Artıları

Dizayn: Avast’ın yeni arayüzü, güvenlik işlemlerini yönetmek için temiz ve eşsiz bir tasarıma sahiptir. Metro arayüzünü taklit eden diğer rakiplerinin aksine, Avast mantıklı bir şekilde öncelikleri esas olarak ekranı organize eder. Düz ikonlar ve hoş menü animasyonları harika görünüyor. İkincil menüler karışıklık yaratmıyor ve düğme ikonları temiz dizayna yardımcı oluyor.

Güvenlik: Gelişmiş bir güvenlik duvarı, sisteme zarar vermeyen tarama işlemi ve güvenilir sitelerin bulunduğu kalabalık bir beyaz liste. Bu liste büyük bir kitleden alınan verilerle oluşturulmakta ve sürekli güncellenmektedir. Böylece güvenilmez ve zararlı sitelere girmeniz engellenir.

Araçlar: Avast, geleneksel bir tarama programının yerine daha çok bir güvenlik yöneticisi gibi davranır. Bu yeni versiyonu tıpkı yönetim paneli benzeri bir komut merkezi içerir ve bu merkezde güvenlik istatistikleri, sistem durumuyla ilgili bilgiler veren pop-up uyarıcılar ve güvenlik haberleri yer alır.

Avast! Free Antivirus Eksileri:

Aşırı yüklenme: Tarayıcı eklentileri gibi belirli bileşenleri yüklemek, her ne kadar faydalı diye düşünülse de, aslında istenmeyen sürprizler olarak da görülebilir. Programın kurulum dosyası size çeşitli bileşenleri yükleme seçeneği sunar fakat bir kerede çok fazla bilgi ve bileşen teklifi sunduğu için kafa karışıklığına ve bıkkınlığa yol açabilir.

Değişken performans: Ağustos ayındaki verilere göre Avast, rakiplerinin ortalamasının üzerinde yer aldı. Fakat hala en iyilerin gerisinde. Yeni eklenen tarayıcı eklentisi, harika çalışmasına rağmen, bazı sitelerde ağır kalabiliyor.

Sonuç Olarak Avast! Free Antivirus:

Bu yılki Avast sürümü yalnızca bir malware yada antivirüs çözümü olarak değil, aynı zamanda bilgisayarınız için eksiksiz bir güvenlik monitörü olarak dizayn edilmiş. Arayüzü çok şık ve pek çok bilgiyi gösteriyor. Hatta bazıları için aşırı fazla denebilecek ve rahatsızlık yaratabilecek kadar istatistiksel bilgi sunuyor. Ama bu bilgiler virüs silme ve malware tarama açısından oldukça faydalı. Yine de sıradan bir güvenlik tarama programının çok ötesine geçmeyi başaran Avast, geçen seneye göre çok yol katetmiş. Başarılarının devamını dilerim…

Avast! Free Antivirus İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer üstteki link olur da bozulursa, buraya tıklayarak direk indirebilirsiniz.

  • Dosya Boyutu: 6 MB
  • Programın Kullanım Lisansı: Ücretsiz
  • Uyumlu İşletim Sistemlerin Listesi: Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista
  • Arayüz Dili: Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here