Ana sayfa Güvenlik Avast Antivirüs 2013 Türkçe Ücretsiz Sürümü İndir

Avast Antivirüs 2013 Türkçe Ücretsiz Sürümü İndir

1381
0
Güncelleme:

Tarayıcı temizleme

avast! Free Antivirus pek çok sürüm boyunca bilgisayarlarımızın güvenliğini başarı ile korudu ve yeni sürümleri ile de tehditlere karşı güçlü bir duvar oluşturuyor. avast! Free Antivirus tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve trojanlardan tutun da spyware programlara kadar onlarca tehdit ile aktif bir şekilde bilgisayarınızı koruyan programlardan birisi.

Avast’ın tüm detaylarına geçmeden önce hazırladığımız Avast Free Antivirus Özel Sayfasını ziyaret edin.

Programın popülerliğinin ardındaki sebep onlarca farklı güvenlik mekanizmasını barındırması ve bunları sürekli olarak geliştirmesi. avast! Free Antivirus’un 8.0 versiyonunda da değerli yenilikler bizleri bekliyor. Dilerseniz bu yeniliklere birlikte göz atalım.

Hibrit Bulut Teknolojileri

Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Yeni!

Programın ödüllü tarama ve koruma motoru virüslere, spywarelara ve diğer zararlı etkenlere karşı yeni algoritması ile yüksek koruma sağlıyor. Öğrenme yeteneğine sahip yeni mekanizması sayesinde ise yeni virüsleri dahi tespit edebiliyor.

Gerçek Zamanlı Virüs Veritabanı Güncellemeleri Yeni!

AVAST Virus Lab sayesinde her bir virüs tanımı bilgisayarınıza gerçek zamanlı olarak aktarılıyor ve pek çok diğer programdaki gibi virüs veritabanı güncellemesi beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Sürekli olarak güncel bir antivirüse sahip olmanın yolu avast! Free Antivirus’ten geçiyor.

Dosya Popülerlik Sistemi Yeni

avast! FileRep servisindeki binlerce özel dosya sayesinde bir dosyanın güvenli olup olmadığını açmadan önce öğrenebiliyorsunuz. Kaç kişinin o dosyayı indirdiğini ve dosyanın popülerliğini ölçen bu sistem sayesinde tarama motoru çok daha hızlı bir şekilde hareket ediyor.

Güvenlik Özellikleri

Yazılım Güncelleyici Yeni

Bilgisayarınızdaki diğer programların güncellemelerini tarayan ve güncellemeniz gereken yazılımları size bildiren avast! Free Antivirus böylece diğer yazılımlardaki güvenlik açıklarına dair de sizi koruyabiliyor.

Web Tarayıcı Temizleme Yeni

avast!’ın yeni tarayıcı temizleme özelliği sayesinde web tarayıcınıza yüklenen istemediğiniz toolbar ve eklentileri kolayca kaldırabilir, yapışkan olan bu zararlı yazılımlardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Davranış Kalkanı Yeni

Yüklü olan yazılımlarınızın sıradışı davranışlarda bulunmaları durumunda bunu anlayabilen ve önlem alan antivirüs programı artık çok daha gelişmiş özelliklere sahip.

Daha Fazla Kullanışlılık

Yeni Kullanıcı Arayüzü Yeni

avast!’ın kullanıcı arayüzü tüketicilerin çok daha kolay bir şekilde ve modern bir arayüz ile işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlayabilmek için tasarlandı.

Dokunmatik Ekranlar için Optimizasyon Yeni

Programın sahip olduğu yeni arayüz aynı zamanda dokunmatik ekranlar için de optimize edilmiş durumda ve böylece Windows 8 kullanıcıları da kolayca adapte olabilirler.

Uzaktan Yardım

Eğer bilgisayarınızda yer alan sorunları uzakta bulunan arkadaşlarınız yardımıyla çözmek isterseniz Uzaktan Yardım özelliği sayesinde onları bilgisayarınıza davet edebilir ve güvenli bir bağlantı oluşturabilirsiniz.

Web Kalkanı
Ziyaret edilen tüm sayfaları, indirilen dosyaları ve java komut dosyalarını tarar. Akıllı akış tarama özelliği sayesinde Web Kalkanı, web’de gezinme hızınızı düşürmez.

Antivirüs – Anticasus Taraması 
Program yeni sürümünde daha güvenilir bir koruma sağlayabilmek için her türlü zararlı yazılıma karşı daha güçlü hale getirildi.

Gerçek Zamanlı Anti-rootkit Koruması
avast! Free Antivirus benzersiz gerçek zamanlı koruması tüm kernel-modlu sürücüleri kontrol ederek tüm rootkitler daha sisteminize zarar vermeden bulunarak durdurulur.

avast! Akıllı Tarama Özelliği
Bilgisayarınızda yaptığı tarama sonucu beyaz listeye aldığı alanları değişiklik olmadıkça taramayan program bu sayede taranması gereken alanları %80 oranında azaltarak daha hızlı tarama sağlar.

Savunma Kalkanı 
Bilgisayarınızdaki tüm aktiviteyi gözlemleyen program şüpheli işlemleri rapor/bloke eder.

Mail Kalkanı
Alınan ve gönderilen tüm e-postaları zararlı yazılım tehlikesine karşı tarar. Program taramayı MS Outlook için geliştirdiği bir eklentiyle, diğer e-posta servisleri için ise POP3/IMAP4/SMTP proxy’leriyle gerçekleştirir. Yeni versiyon gmail.com, sympatico.ca gibi SSL tabanlı e-posta servislerini de destekliyor.

P2P Kalkanı
ABC, Ares, Azureus, BearShare, Bit Torrent, BitComet, BitLord, BitPump, CZDC++, Direct Connect, eDonkey, eMule, iDC++, iMesh, Kazaa, Kceasy, LimeWire, Morpheus, Opera’s DC++, Overnet, Qtrax, Shareaza, SoulSeek, StrongDC++, uTorrent, Vuze, WinMX, Winny2, Zultrax gibi P2P programlarıyla indirilen tüm dosyalar kontrol edilir.
Anlık Mesajlaşma Kalkanı
AIM (AOL Instant Messenger), Gadu-Gadu, gaim/Pidgin, Google Talk, ICQ, IM2 Messenger, Infium, Miranda, mIRC, MSN/Windows Messenger, Odigo, PalTalk Messenger, Psi Jabber Client, QIP, QQ, SIM, Skype, Tlen, Trillian, WengoPhone, XFire, Yahoo! Messenger gibi anlık mesajlaşma servisleriyle indirilen dosyalar kontrol edilir.

Network Kalkanı
Ağ tabanlı tüm virüslere karşı koruma sağlar.

Sessiz/Oyun Modu
Tüm tam ekranlı uygulamalar otomatik olarak algılanarak pop-up dahil bilgisayar ekranınızda açılacak her türlü uygulama bloke edilir.

CPU Optimizasyonu
Çok çekirdekli CPU’larda daha hızlı çalışan avast! 6 disk alanında daha az yer kaplar ve daha az enerji harcar.

SecureLine

Avast’ın yepyeni SecureLine hizmeti sayesinde internet bağlantınızı bir VPN vasıtası ile kolayca şifreleyebilir ve böylece bilgi sızdırmalarını engelleyebilir, IP adresinizin görülmesini engelleyebilirsiniz. Özellikle diğer ülkelerde yer alan ve girilemeyen web sitelerine girerken de bu kısıtlamalardan kurtularak daha özgür bir internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here