Ana sayfa Masaüstü Ashampoo Snap Türkçe En Kaliteli ve En Başarılı Ekran Görüntüsü...

Ashampoo Snap Türkçe En Kaliteli ve En Başarılı Ekran Görüntüsü Yakalama Programı Ücretsiz İndir Demo

988
0
Güncelleme:

Ashampoo Snap 5 Editör

Hani bazen bazı ücretli programlar görüp büyüleniriz ve içimizden keşke bu program ücretsiz olsaydı da hemen indirip kullanmaya başlasaydık deriz ya, işte bu ekran kayıt yazılımı için de aynı şeyler geçiyor içimden…

Bu son derece gelişmiş ve üst düzey fonksiyonları olan ekranın anlık görüntüsünün fotoğrafını çekme programı, eğer bu tür bir yazılıma para harcanacaksa o zaman gerçekten para verilip alınacak bir programdır. Çünkü verdiğiniz paraya değiyor ve bu parayı sonuna kadar hakediyor. Aşağıdaki program tanıtımını okuyunca siz de bana katılacaksınız…

Ashampoo Snap güçlü ve çok yönlü düzenleme özelliklerine sahip güzel bir ekran görüntüsü yakalama aracı. Sizlere ekranınızın tamamını ya da istediğiniz belirli bölümlerindeki görüntüleri en iyi şekilde yakalayıp resim ve videoolarak kaydetmenize yardımcı olan bu program ile uygulama pencerelerini, web sitelerini, masaüstünüzü veya görüntülenen herhangi bir bölümü kaydedebileceksiniz.

Ashampoo Snap kayıt sonrası yararlanabileceğiniz düzenleme (edit) araçları sayesinde bu ekran görüntülerini ilgi çeken hale getirebilecek ve süsleyebileceksiniz. Sunum ve tanıtım videoları hazırlarken program iyi bir asistan haline geliyor. Pek çok video formatına göre kayıt yapabilecepiniz video modu böylece codec problemini ortadan kaldırıyor.Çoklu monitör desteği sunan program güçlü efektleriyle her isteğe cevap vermeyi amaçlıyor.

Ashampoo Snap 6 Öne Çıkan Özellikleri

  • Floodfill, BlurPen, Numbering gibi yeni araçlar eklendi.
  • Facebook, YouTube yükleme özelliği.
  • Ekran görüntüleri ve videolarına filigran ekleme.
  • Web kamerası ve mikrofon kaydetme.
  • Araç ve ayar özellikleri geliştirildi.

6.0.8 sürümüyle birlikte birkaç problem düzeltildi. Bu problemlerden biri webcam algılayıcısında yaşanan sorun diğeri ise, MS Outlook’ta e-posta ile yolla seçeneğinde güvenlik kutucuğu çıkacak olması.

Önemli! Programın 40 günlük deneme sürümünden yararlanmak için bu sayfadan kayıt olmanız gerekmektedir.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Ashampoo

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here