Ana sayfa İnternet Ashampoo Internet Accelerator Son Sürüm Bedava İndir İnternet Hızlandırıcı Ücretsiz...

Ashampoo Internet Accelerator Son Sürüm Bedava İndir İnternet Hızlandırıcı Ücretsiz Yükle Download

1005
0
Güncelleme:

Ashampoo Internet Accelerator Arayüzü

Önemli! Ashampoo Internet Accelerator  ücretsiz! Programı kurarken karşınıza gelecek kayıt sayfasından e-posta adresinizi yazarak kayıt olmanız ve doğrulama yapmanız gerekiyor. Yönlendirildiğiniz sayfada gerekli tüm bilgileri doldurduktan sonra lisans kodunuza ücretsiz olarak kavuşacaksınız. İnternet hızınızı optimize etmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Ashampoo Internet Accelerator, var olan internet bağlantısında birtakım iyileştirmelere giderek kullanıcının daha hızlı internet deneyimi yaşamasını olanak sağlar.

İnternet bağlantısınında kullanıcılar genellikle tam performansı gözlemleyemez. Bunun en büyük nedeni bilgisayarda kurulu olan işletim sistemi tarafından bazı sınırlandırmalar getirilmesidir. Bu sınırlandırmalar en fazla %20 dolaylarında olsa da zaman zaman bu oran oldukça önem kazanmaktadır.

Ashampoo Internet Accelerator programı sistem üzerinde bazı iyileştirmeler yaparak, belirleyeceğiniz bağlantı türüne göre internet hızından en yüksek seviyede faydalanmanıza yardımcı olur. Bağlantı hızınızın sunduğu fiziksel sınırlar içinde gerçekleşen bu düzenleme ile hem indirme hem de yükleme hızını iyileştirebilirsiniz.

İnternet Temizleme Aracı
Internet Explorer, Firefox ve Opera internet tarayıcıların tutulan internet kayıtlarını temizleyerek izinizin takip edilmesini engeller.

Internet Explorer ve Firefox’u Optimize Eder
Internet Explorer ve Firefox’un ayarlarına Ashampoo Internet Accelerator ile ulaşarak gerekli tüm optimizasyonları yapabilirsiniz. Optimizasyonlarla tarayıcıları hızlandırmanız mümkün.

Host Dosyalarını Kontrol Eder
Zararlı ve casus yazılımlar Host dosyası üzerinden sizi zararlı sitelere yönlendirmeye çalışabilir. Ashampoo Internet Accelerator 3, bu durumun oluşmasını engeller.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here