Ana sayfa Resim ve Grafik Artoon Resim Efekt Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo...

Artoon Resim Efekt Programı Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

819
0
Güncelleme:

Artoon

Artoon, resimlerinizin görünümünü sadece birkaç tıklamayla değiştirmenize olanak sağlayan basit bir grafik editörüdür. Resimlerinizin üzerinde bulunan renkleri değiştirerek veya resimlerinize fırça darbeleri ekleyerek çok farklı ve renkli çizimler yaratabilirsiniz.

Oldukça sade ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Üzerinde düzenleme yapmak istediğiniz resimleri sürükle/bırak yöntemiyle veya dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine aktardıktan sonra, resimleriniz üzerinde kendi isteğiniz doğrultusunda farklı düzenlemeler yapabilirsiniz.

Program içerisinde hazır olarak gelen 80’den fazla stil dosyasından istediğinizi kolayca resimleriniz üzerine uygulama şansına sahipsiniz. Style Browser adı altında dört farklı başlıkta sizleri bekleyen stiller, program penceresinin hemen altında yer almaktadır ve resimlerinizi dosyalarına uygulayabilmek için istediğiniz stilin üzerine tıklamanız yeterlidir. Ayrıca hızlı sonuç için resimlerinizi kırpabilir veya varsayılan kurulum sırasında gelen hazır içerikleri kullanabilirsiniz.

Resimlerinize farklı bir boyut kazandırmak ve arkadaşlarınızı şaşırtmak istiyorsanız Artoon tam aradığınız grafik editörü olabilir. Hazır stilleri sayesinde sizleri hiç uğraştırmadan profesyonel görünümlü fotoğraflar oluşturmanıza olanak sağlayan bu programı mutlaka denemenizi öneririm.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:JixiPix, LLC

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here