Ana sayfa İnternet Ares müzik indirme programı yükle

Ares müzik indirme programı yükle

1629
0
Güncelleme:

ETİKETLER:ares 2.1 8,ares programı yükleme,ares indir,müzik indirme programları,ares 2.1 1 türkçe indir,ares tamindir,ares müzik indirme programı indir,ares türkçe indir

Dünya da kullanımı en çok tercih edilen dosya  dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım aracı olan Ares ile limitsizpaylaşım fırsatı yakalayacaksınız.

Ares sizlere geliştirdiği yeni özellikte kendi ağı üzerindeki diğer kullanıcılar ile paylaşılmış olan dosyaları transfer etme olanağı sunuyor. Bir önceki sürümde olan BitTorent protokol desteği veShoutcast radyo istaasyonları desteği vb özelliklerini bu yeni sürümde daha da geliştirdiğini görüyüyoruz. Bu güncelleme sayesinde Ares üzerinden kişisel bir kanal oluşturabilir, hazır bulunan sohbet odalarına girerek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Hızlı Yüklemeler
Ares sayesinde aradığınız dosyaların kaynaklarını otomatik olarak bulabilir ve hatta indirme işlemi devam ederken isterseniz başka kaynakta arayabilirsiniz. Bu sayede hem hızınızı arttırabilir hemde aynı anda birden fazla dosya indirebilirsiniz.
Güçlü Kitaplık Yöneticisi
Kategori seçeneğiyle paylaştığınız ve indirdiğiniz dosyaları bir düzene koyabilirsiniz.Dosyaları ararken de Hızlı Arama özelliği sayesinde anahatar kelime girerek dosyalarınızı kolayca bulabilirsiniz.
Entegre Audio/Video Oynatıcısı
 
Henüz indirme işlemi devam ederken dosyaları önizleme yaparak izleyebilir ya da dinleyebilirsiniz.Playlist olarak en favori dosyalarınızı oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.
Dosya Paylaşım Chat Odaları
Kendi chat odanızı oluşturarak ya da diğer uygun kanallara girerek dosya indirme işlemi sırasında dilediğiniz arkadaşınızla konuşabilirsiniz. Chat kanalı oluşturma işlemini zorlanmadan yapabileceksiniz.
Önemli:  Ares yükleme sonrası ilk olarak İngilizce dilinde olacaktır. Kurma işlemi bittikten sonra ”Settings” kısmından ”General”sekmesine tıklayarak dil çubuğunu açınız ve ”Türkçe” seçiniz.
25-3-2013 15-03-08
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :2.4
  • Versiyon :2.1.7
  • Dil :Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here