Ana sayfa Mobil APK dosyalarını düzenleme programı ücretsiz indir (windows bilgisayar için)

APK dosyalarını düzenleme programı ücretsiz indir (windows bilgisayar için)

1546
0
Güncelleme:

main.png (816×534)

Merhaba arkadaşlar, pek faydalı olacağını düşündüğüm bir programın tanıtımıyla daha sizlerleyim. Bugün sizlere APK File Manager isimli tamamen ücretsiz ve çok kaliteli bir programı tanıtacağım. Bu program işini gayet iyi yapıyor ve Android’li bir akıllı telefon kullanan herkese lazım olabilir. Yazının devamında bilgisayar için apk dosya düzenleyicisi olan APK File Manager yazılımının nasıl kullanılacağını ve tüm özelliklerini okuyacaksınız…

Neredeyse tüm uygulamalar Play Store üzerinden indirilebiliyor, ancak bazen Türkiye’de hizmete sunulmayan uygulamaları indirmek için alternatif kaynaklar kullanılabiliyor. Veya dilediğiniz uygulama Play Store’da mevcut ancak Google’ın sizin hakkınızda bilgi edinmesinden rahatsızlık duyuyorsunuzdur. Bu sebepten ötürü masaüstüne indirmiş olabileceğiniz APK dosyalarınız bir kargaşaya uğramış ve indirdiğiniz uygulamaları takip etme yeteneğiniz çoktan iflas etmiş olabilir.

APK File Manager sayesinde Android cihazınıza aktarılmayı beklerken masaüstü bilgisayarınızda kaybolan tüm APK dosyalarını bulmak kolaylaştı. Windows’ta çalışan bu araç ile tüm dahili bellekte APK dosyalarını tarayıp hedef bir klasöre aktarım gerçekleştirmek mümkün. Üstelik Dropbox veya Google Drive gibi bulut depolama hizmetleriyle uyumlu çalışan bu klasörle telefonunuza aktarım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

İki kere indirilmiş bir dosyanız varsa, APK File Manager bunu da görüyor ve size sunmuş olduğu hizmetle belki de saatler sürebilecek sıkıcı bir işlemden kurtuluyorsunuz.

Tümüyle bedava olan APK File Manager programımızın dosya boyutu yalnızca 512 kb kadardır. Aşağıdan ücretsiz olarak bilgisayara indirebilirsiniz. Sorun çıkarsa yorum yazmayı ihmal etmeyin. Yardımcı olmaya çalışacağız…

Boyut: 3.2 MB
Lisans: Ücretsiz

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here