Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Android zombi ezmece öldürmece programı ücretsiz indir

Android zombi ezmece öldürmece programı ücretsiz indir

649
0
Güncelleme:

2014-08-30_19-16-05

İşte en iyi ve en güzel zombi öldürme oyunu – Android uygulaması!

İsminden de anlayacağınız gibi, Zombie Assault: Sniper hem keskin nişancılık oyunlarını sevenlerin hem de zombileri avlamaktan hoşlananların bu iki arzusunu birleştirerek tek bir bedava oyunda topluyor. Piyasada bulabileceğiniz en kaliteli keskin nişancılık oyunlarından biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İşte oyunun özellikleri ve nasıl oynanacağıyla ilgili detaylı bilgiler…

Oyunda tahmin ettiğiniz gibi bir salgın oluyor ve nüfusun büyük çoğunluğu yaşayan ölüye yani zombiye dönüşüyor. Biz de uzun menzilli ve yıkıcı bir güce sahip olan tüfeğimizi alıp zombileri öldürmeye başlıyoruz. İnsanlığı kurtarmak için çıktığımız bu yolda önümüze çıkan her zombiyi öldürmeye çalışıyoruz.

Gelişmiş üç boyutlu grafiklerle ve akıcı oyun yapısıyla dikkat çeken Zombie Assault: Sniper’da 16 adet silah yer alıyor. Yani sadece tüfeğiniz yok, buna ek olarak arbalet, P90, samuray kılıcı ve Dragunov gibi silahlarınız var. Oyunda heyecan bir an olsun durmuyor ve zombiler sürekli olarak gelmeye devam ediyor. Siz de zombi temalı oyunlardan hoşlanıyorasnız, Zombie Assault: Sniper mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında.

Android’li telefonlar için bedava zombi ezme oyunu olan Zombie Assault: Sniper uygulamasının dosya boyutu 42 MB olup lisansı ücretsizdir.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here