Ana sayfa Mobil Android ve iPhone için zamanı iyi yönetme verimli kullanma uygulaması

Android ve iPhone için zamanı iyi yönetme verimli kullanma uygulaması

812
0
Güncelleme:

Hem Android’li cihazlarda hem de iOS işletim sistemini kullanan Apple’ın iPhone, iPad ve iPod cihazlarında kullanabileceğiniz bir zaman yönetimi programını sizlere tanıtmak istiyorum.

Downtyme isimli bu programın tamamen ücretsiz olmasının dışında öne çıkan özelliği  zaman çizelgesi oluşturmaya izin vermesi ve bunun sonucu olarak da sosyal ortamlarda zaman geçirmek ve eşle dostla buluşmak için size boş zamanlarınızın hangi gün ve saatlerde olduğunu göstermesidir.

Facebook hesabınız ile oturum açacağınız uygulama, bu sayede arkadaş listenizde yer alan ve Downtyme’ıkullanmakta olan tüm arkadaşlarınızın sizin ne zamanlar meşgul ve ne zamanlar boş olduğunuzu görüntüleyebilir. Aynı şekilde siz de arkadaşlarınızın zaman çizelgelerini görüntüleyebilirsiniz.

Bu sayede arkadaşlarınızla aynı anda boş olduğunuz zamanları değerlendirerek, dışarı çıkabilir, yemeğe gidebilir veya sadece takılabilirsiniz.

Bir veya birden çok arkadaşınızı aynı anda etkinliklere davet edebileceğiniz uygulama, içerisinde yer alan akıllı arama algoritması sayesinde yakınınızda ve boşta olan arkadaşlarınızı bulmanıza da yardımcı olur.

Günümüzde hem işinizdeki performansın artması, hem zamanı daha iyi kontrol ederek ve daha verimli kullanarak kişisel başarınızı arttırmak hem de daha sosyalleşmek adına Downtyme uygulamasını sizlere tavsiye ediyorum…

Programın iOS ve Android verisyonları için iki ayrı yükleme linki aşağıda eklenmiştir:

Boyut:

iOS için indir:

25-3-2013 15-03-08

Android için indir:

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here