Ana sayfa Mobil Android telefonun yedeğini alma, dosyaları müzikleri şarkıları fotoğrafları yedekleme programı

Android telefonun yedeğini alma, dosyaları müzikleri şarkıları fotoğrafları yedekleme programı

909
0
Güncelleme:

2014-04-01_15-50-35

SyncDroid Android telfondaki tüm dosyaları görebileceğiniz ve kontrol edebileceğiniz tamamen bedava bir dosya eşitleme (senkronize etme) programıdır. Bu yazılım sayesinde Android’li cihazlarda bulunan bütün dosyaları, uygulamaları, resimleri çok kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz.

Telefonu bilgisayara bağlamak için USB kablosu kullanılır ve telefondaki geliştirici ayarların içerisinde bulunan USB hata ayıklama modunu açmalısınız. Bundan sonra USB kablosunu taktığınız anda otomatik olarak algılayacaktır ve lazım olan sürücüyü yükleyecektir.

Sadece 3 kolay adımda Android cihazınız üzerinde yer alan tüm metin mesajlarını, kişi bilgilerini, arama kayıtlarını, sesleri, videoları, kamera fotoğraflarını ve SD kart verilerini kolayca bilgisayarınız üzerine yedekleyebilirsiniz. Daha sonra ihtiyacınız olmadı durumunda tüm bu yedeklemiş olduğunuz verileri herhangi bir Android cihaz üzerine geri yükleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S2, Galaxy Note/Note 2, Motorola Droid, RAZR, Sony Ericsson Xperia, LG Optimus ve daha bilinen birçok Android cihazı destekleyen program oldukça kullanışlıdır.

Ben şahsen bu uygulamayı kullanıyorum ve şuana kadar hiçbir hata vermedi, bilgisayarı kasmadı veya yavaşlatmadı. İstikrarlı ve tamamen ücretsiz olan bu programı kullanmanızı tavsiye ediyorum…

indir

Platform: Win8/Win7/Vista/WinXP

Lisans: Ücretsiz

Boyut:23.75 MB


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here