Ana sayfa Mobil Android telefonun kamerasını webcam yapma uygulaması, web kamera gibi kullanma programı

Android telefonun kamerasını webcam yapma uygulaması, web kamera gibi kullanma programı

1093
0
Güncelleme:

2014-04-24_21-27-38

Eğer akılllı bir cihazınız varsa, bundan sonra bir web kameraya para vermek zorunda değilsiniz. Zaten alabileceğiniz en kaliteli webcam bile şimdiki akıllı telefonların kamerasından daha kaliteli olamaz. Bu nedenle en iyisi siz gelin Android telefonun kamerasını web kameraya dönüştürün!

Android cihazı webcam e çevirmek için gerekli programın adı SmartCam. Avantajı ise hem işini gayet iyi yapıyor hem de ücretsiz. İşte uygulamanın tanıtımı ve özellikleri hakkında bilmeniz gerekenler:

SmartCam uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz belki de en işe yarar uygulamalardan bir tanesi. Temel olarak Android telefonlarınızı bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanmanıza yardımcı olan uygulama, her ne kadar bazı bilgisayar ya da telefonlarda sorun çıkarsa da, genel olarak sorunsuzca çalışıyor denilebilir. Android işletim sisteminizin güncelliği ve donanım seviyesi de elbette bu konuda belirleyici rol oynuyor.

Arayüz olarak basit diyebileceğimiz bir tasarıma sahip olduğu için çok deneyimli olmayan kullanıcılar da bir sorun yaşamayacaklardır. Uygulama hem Wi-Fi üzerinden hem de Bluetooth üzerinden kullanılabiliyor ancak Wi-Fi kablosuz bağlantı üzerinden kullanmak isterseniz her iki cihazınızın da aynı kablosuz ağa bağlı olması gerekiyor ve Bluetooth bağlantılarda ise bilgisayarınızın bu bağlantı tipini desteklemesi gerekiyor.

Uzun süreli webcam kullanımları için çok verimli olmadığını itiraf etmek gerek fakat acil webcam ihtiyaçlarında bir kurtarıcı görevi görecektir. Bilhassa üzerinde web kamerası olmayan laptoplarda kameraya ihtiyaç duyarsanız direkt olarak kullanabilirsiniz.

Android uygulamasını yükledikten sonra aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bilgisayarınıza Windows sürümünü de kurmayı unutmayın!

Telefon için gerekli olan uygulama:

25-3-2013 15-03-08

Bilgisayara yüklemeniz için gerekli olan program:

25-3-2013 15-03-08

Uygulamamızın boyutu sadece ve sadece 147 KB olup bilgisayar programımızın boyutu ise 450 KB dır. Programı kullanırken hiçbir şekilde ücret talep edilmiyor ve içerisinde rahatsız edici reklam falan barındırmıyor. Güle güle kullanınız efem, başka bir kaliteli ve bedava programla görüşmek dileği ile kendinize iyi bakınız…


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here