Ana sayfa Mobil Android telefondan bilgisayara bağlanma ve kontrol etme uygulaması (oyun kolu ve klavye...

Android telefondan bilgisayara bağlanma ve kontrol etme uygulaması (oyun kolu ve klavye olarak kullanma)

2380
0
Güncelleme:

Andorid işletim sistemini kullanan akıllı cep telefonunuzu tıpkı bir uzaktan kumanda gibi kullanarak  hem Windows,  hem Linux hem de Mac OS işletim sistemlerini kullanan bilgisayarlara  bağlanmak, içine girmek ve yönetmek istermisiniz?

Bunu başarmanın zor olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle yanlıyorsunuz! Sizlere önerdiğimiz  AIO Remote isimli bu harika uygulamayı kullanarak Android’li  akıllı cihazlardan  bilgisayarı kontrol etmek çok kolay.

Uygulamanın en güzel tarafı tamamen bedava olması. Bunların yanı sıra uygulamanın bir çok ekstra özelliği ve avantajları da mevcut. Bunlardan  söz edecek olursak;

İşte AIO Remote uygulamasının ayrıntılı özellikleri ve kullanım ipuçları:

208x344xAIORemote.jpg.pagespeed.ic.2YIUXabWRy.jpg (208×344)

Program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla bilgisayarınız üzerinde yer alan bir dosyayı Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde açabilir veya oynatabilirsiniz. Ayrıca program içerisinde PowerPoint, Windows Media Player, Media Player Classic ve Winamp gibi popüler programlar için ekstra özellikler yer almaktadır. Bu programlardan herhangi birini bilgisyarınız üzerinde kullanıyorsanız, AIO Remote ile bu programları özel olarak kontrol etme şansına da sahip olabilirsiniz.

Aynı zamanda çoklu dokunmatik oyun kolu görevi de yapabilen program yardımıyla, bilgisayar oyunlarını rahatlıkla oynamak da tamamen sizin elinizde.

Oldukça geniş kapsamlı bir masaüstü kontrol uygulaması olan AIO Remote’u kullanabilmek için PC’nin üzerinde programın sunucu dosyasının olması gerekmektedir.

Not: AIO Remote’un PC sunucusunu üretici sitesi üzerinden indirebilirsiniz.

androidindir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Android/Android Tablet
Gereklilik:Android 2.2 ve Üzeri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here