Ana sayfa Mobil Android Ninni Dinleme ve Bebeğe Dinletme Uygulaması Ücretsiz İndir Çocuğa Ninni Söyleyen...

Android Ninni Dinleme ve Bebeğe Dinletme Uygulaması Ücretsiz İndir Çocuğa Ninni Söyleyen Program

917
0
Güncelleme:

2014-04-21_18-13-27

Herkes ninni söyleyebilir ama ninni söylemek her sese gitmez. Yani siz ninniyi söylersiniz ama çocuk pek oralı olmaz. En iyisi mi siz işi ustasına bırakın ve bebeği sallarken keyfinize bakın. Artık çocuklarınız kolayca ve huzurlu bir şekilde uyuyabilecek. Uyku vaktinin geldiğini düşündüğünüz zaman hemen telefonunuzu çıkartın ve bu ücretsiz ninni programını açıp çalıştırın. İşte hepsi bu kadar. İşte ninni uygulamasının ayrıntılı özellikleri…

Çocuklarınızın uyku vakitlerinde yada ağlarken susması için söylediğiniz ninnileri artık Android cihazlarınız üzerinden dinletebilirsiniz. Ninniler uygulaması çocuğu olan evli çiftlerin kullanılması için geliştirilen yararlı bir uygulamadır. Ninniler, yumuşak ve sade bir sesle söylendiğinde daha etkili olurlar. Bu nedenle ninni sölemek için yeterli bir sesiniz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda yardım alabilirsiniz.

Manilere benzeyen dörtlüklerden ve nakarat bölümlerinden oluşan türkülerdir. Çocuklar üzerinde büyük etkiye sahip olan bu türküleri okuyarak, çocuğunuzun uyumasını, sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Akşamlar iş çıkışı çok yorgun oluyorsanız ve ninni söyleyecek kadar iyi değilseniz, uygulama ile çocuğunuza farklı ninniler dinleterek uyutabilirsiniz.

Uygulama içerisinde 12 farklı ninni bulunmaktadır. Bu sayede çocuğunuza her gün farklı ninniler dinletebilirsiniz.

Sizde bebek yada ufak çocuk sahibi iseniz, Ninniler uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

Toplam boyutu 17 MB olan bu ninni dinletme programının lisansı ise tamamen ücretsizdir. Yani aşağıdaki linke tıklayıp bedava indirebilirsiniz. Eğer link kırıksa, yorum yazarak bize bildiriniz ve en kısa sürede gereğini yapıp çalışan bir link ekleyelim. Bizden program indirdiğiniz için teşekkür ederiz ve yine bekleriz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here