Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Android Matematik Öğrenmek İçin Eğitici Oyun İndir Ücretsiz

Android Matematik Öğrenmek İçin Eğitici Oyun İndir Ücretsiz

1037
0
Güncelleme:

2014-04-18_15-59-47

Tiny Math Game, ile artık çocuklar matematiği daha çok sevecek! Gerçekten matematiği oyun oynayarak çocuklara sevdirebiliyor ve daha kolay anlamasının yanı sıra daha iyi kavramasına da yardımcı oluyor.  Bu uygulama tamamen bedavadır fakat içinde bazı ufak rahatsız etmeyen reklamlar vardır.  Tiny Math Game matematik oyunuyla ilgili detaylı bilgiler aşağıda sunulmuştur.

Önceki versiyonuna göre daha iyi grafiklere, animasyonlara ve özelliklere sahip olan oyunda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Birinci oyun modunda 15 adet eşitliği en kısa sürede çözmeye çalışıyorsunuz. Bu oyun modu içerisinde 3 farklı zorluk derecesi ve 10 ayrı oyun bulunuyor. Kullanımı kolay arayüzü ve etkileyici ses efektleri ile oynayacağınız bu oyun modunda aldığınız puanları offline puan sıralamasında görebilirsiniz. İkinci oyun modunda ise üzerinize gelen ufak gezegenleri çözeceğiniz eşitlik soruları ile yok etmeniz gerekiyor. İlerledikçe gelen gezegen sayısı ve hızı artacaktır. Birbirinden güzel animasyonlara sahip olan bu oyun modunda online ve offline puan sıralaması mevcuttur. Listesinin üstlerine çıkmak istiyorsanız oldukça hızlı ve pratik olmalısınız.

Hızlı hesaplamalar yapmak, problemleri daha kolay çözmek, beyninizi zinde tutmak, rahatlamak ve eğlenmek amaçlı oynayabileceğiniz oyunu rakamlarla aranız iyi ise kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi bu tamamen ücretsiz eğlenceli matematik öğrenme programı tüm Android cihazlarda oyun oynarken aynı zamanda çocuğa matematiği sevdirmek ve daha iyi anlamasını sağlamak için özel olarak dizayn edilmiştir. Bundan dolayı tüm anne ve babalara bu eğitici matematik uygulamasını yüklemelerini tavsiye ediyoruz…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here