Ana sayfa Mobil Android kahve fal bakma uygulaması ücretsiz indir

Android kahve fal bakma uygulaması ücretsiz indir

1455
1
Güncelleme:

2014-05-09_06-12-00

Sabah kahvenizi içtikten sonra bir güzel falınıza bakmaya ne dersiniz? Yoksa siz hala her gün falınıza bakacak birilerini arayıp bulmakla mı meşgulsünüz? Eğer elinizin altında Android işletim sistemini kullanan bir akıllı cihaz varsa o zaman sizlere önereceğim Kaave Falı isimli uygulama sayesinde en doğru şekilde kahve falınızın yorumlarını öğrenebileceksiniz.  Kahveyi içtikten sonra kahvenin hem fincanının hem de tabağının fotoğrafını çekin ve gönderin, Kaave Falı uygulaması derhal bu resme bakarak sizin için yorumlayacaktır. Bu harika uygulamanın kullanımı ve özellikleriyle ilgili bilmeniz gereken tüm detayları yazının devamında okuyacaksınız:

Uygulama üzerinde falınıza bakan kişinin adı Falcı Bacı. Bu abla kahve fallarınıza ücret almadan bakarak, falınızı yorumluyor. Fakat bu abla ile çalışan diğer arkadaşlar da mevcut. Melek Abla ve Jasmine diğer falcılar fakat bu ablaların uzmanlık alanları farklı. Melek Abla, aşk, ikili ilişkiler ve aile hayatı konularında uzman. Jasmine ise arkadaşlıklar, iş hayatı ve maddi gelecek ile ilgili yorumlar yapabiliyor. Tabi bu 2 ablanın Falcı Bacı’dan farkı ücretli olması. Yani Falcı Bacı’nın ücretsiz olarak bakacağı kahve falı ile yetinmezseniz, bu iki ablaya da ulaşarak onlarında yorumunu alabilirsiniz. Bunu yapabilmek için uygulama üzerinde krediniz olması gerekiyor. Krediyi uygulama içerisinden satın alabilirsiniz. Bunun dışında uygulama içerisinde altın üyelik sistemi bulunmaktadır. Nedeni ise, yoğunluk yaşandığı zamanlarda altın üyelik sahibi üyelere öncelik verilmesi. Böyleleikle üyelik sahibi iseniz, yoğun saatlerde dahi kahve falı gönderseniz, falınız hemen yorumlanarak size gönderilecektir.

Uygulamaya Facebook hesabınız ile giriş yaparak fallarınızın e-posta olarak gelmesini sağlayabilir ve böylece tüm baktırdığınız falların e-posta adresinizde depolanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca fal yorumlarınızı sosyal medya platformları üzerinde arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

  • Göndereceğiniz kahve fincan ve tabak fotoğrafları binlerce farklı şekil ve düzene göre incelenir
  • Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda size ve burcunuza özel olarak yorumlama
  • Yorumlanan tüm fallarınızı telefonunuzda saklama
  • Facebook ile giriş sistemi sayesinde farklı cihazlar üzerinden rahatça giriş yapabilme

Ne demişler, fala inanma falsız da kalma. Sizde fal baktırmayı seviyorsanız yada denemek istiyorsanız, Kaave Falı uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirererek hemen ilk kahve falınıza baktırabilirsiniz.

Tamamen Türkç dil desteğine sahip olan Kaave Falı adlı bu Android uygulamasının dosya boyutu sadece 7.7 MB dır ve lisansı ise tamamen bedavadır. Güle güle kullanmanızı diliyorum. Eğer herhangi bir sorun çıkarsa aşağıdaki yorum kısmından problemi yazabilirsiniz. Elimden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya çalışacağım.

25-3-2013 15-03-08


1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here