Ana sayfa Mobil Android Instagram’da takip etmeyen kullanıcıları öğrenme uygulaması

Android Instagram’da takip etmeyen kullanıcıları öğrenme uygulaması

1187
0
Güncelleme:

2014-07-12_00-45-02

 

Selam arkadaşlar, dün müsait olmadığım için sizlere program yada uygulama tanıtamadığım için özür dilerim. Bundan sonra nolursa olsun böyle bir boşluk bırakmayı düşünmüyorum. Bugün sizlere başlıkta da özetlediğim gibi kimler sizi takip etmeyi bırakmış çok kolay bir şekilde görebileceğiniz bir Android programını tanıtmak istiyorum. Tamamen ÜCRETSİZ olan ve Türkçe dil desteğine sahip olan uygulamamızın ismi “Instagram için Takipçiler+” dır. Bu kullanışlı ve çok faydalı uygulamanın ne işe yaradığı ve nasıl kullanıldığı ile ilgili ayrıntıları yazının devamında okuyacaksınız…

Çektiğiniz fotoğrafları çeşitli efektlerle süsleyerek hesabınızda paylaşabildiğiniz popüler uygulama Instagram’da, takip ettiğiniz bir kullanıcının sizi takip edip etmediğini öğrenebileceğiniz bir fonksiyon bulunmuyor. Özellikle “takip edeni takip ederim” mantığıyla takipçi kazanmaya yönelik açılan hesaplar, siz onu takip ettikten bir süre sonra takibi bırakıyor. Bu tür girişimlerin önüne geçmek için,Instagram için Takipçiler+ uygulamasını kullanarak bu tarz kurnazlık yapan kişileri anında ortaya çıkarabiliyorsunuz.

Uygulamanın modern ve kolay arayüzü sayesinde hiçbir zorluk yaşamadan, istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz. Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra, alt kısımda bulunan menü size yardımcı olacaktır. Uygulamada; Kazanılan Takipçiler, Kaybedilen Takipçiler, Takip Etmediğim Takipçiler, Beni Takip Etmeyen Kullanıcılar gibi seçenekler sunuluyor. Takip etmediklerinizi ya da sizi takip etmeyenleri toplu bir şekilde takip edebiliyor ya da takipçilerinizden çıkarabiliyorsunuz. Ayrıca, uygulama ana sayfasındaki, kayan bantta da fotoğraf başına beğenme, şöhret değeri, beğeni değeri gibi istatistikleri görebiliyorsunuz.

Uygulama ücretsiz kullanabiliyorsunuz, ancak sunulan bazı özellikler ücretli olarak sunulmakta. Fotoğraflarınızı en çok beğenenler, en çok yorum yazanlar, hayalet takipçiler gibi özellikleri kullanabilmek için ücret ödemeniz gerekiyor.

Instagram hesabınız sizi kimlerin takip etmekten vazgeçtiğini gösteren bu yararlı uygulamanın dosya boyutu sadece 1.6 MB olup lisansının da tümüyle bedava olduğunu zaten yazıya başlarken belirtmiştim.

25-3-2013-15-03-081.gif (328×62)


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here