Ana sayfa Mobil Android için rüzgar yönünü bulma uygulaması ücretsiz indir

Android için rüzgar yönünü bulma uygulaması ücretsiz indir

832
0
Güncelleme:

android_app_1_3_0_m.jpg (307×512)

Selam arkadaşlar, bu akşam sizlere yeni karşılaştığım yine çok kaliteli ve tümüyle bedava olan bir mobil uygulamadan söz etmek istiyorum. Diyelim ki rüzgarın hangi yönden estiğini bulmak istiyorsunuz, ne yapardınız?

Eğer bunun için özel olarak üretilen akıllı telefon uygulamaları olduğundan haberiniz varsa işiniz kolay. Fakat birçok seçenek arasından hangi uygulamayı tercih etmeniz gerekiyor? Tabi ki işini en iyi yapanını ve mümkünse tamamen ücretsiz olanını! İşte bu yüzden bu yazıda sizlere Windfinder uygulamasını tanıtacağım. Windfinder özellikleri ve kullanımı hakkındaki ayrıntıları yazının devamında okuyacaksınız…

Uygulama daha kesin bilgiler sunabilmek adına dünya üzerinde bulunan 17.000’den fazla hava tahmin noktasından 37.000 farklı bölge için bilgi topluyor. Özellikle rüzgar sörfüyelkencilikyatçılık ve sörfle uğraşanlar için çok önemli olan rüzgar durumu bilgilerine bu uygulama ile ulaşmak çok kolay.

Windfinder’da yer alan bilgiler oldukça düzenli bir arayüzde sunuluyor. En çok kullandığınız noktaları favorilerinize ekleyip daha sonra tekrar ulaşabiliyorsunuz. Saatlik sunulan rüzgar bilgiler kullanıcıların işini epey kolaylaştırıyor. Windfinder’da sadece rüzgar esiş yönü ve şiddeti değil aynı zamanda hava sıcaklık değerleri de sunulmakta. Rüzgar durumunda meydana gelen değişimleri anlık olarak gösteren grafik gayet bilgilendirici ve okuması çok kolay.

Windfinder genel olarak en başarılı rüzgar durumu ve hava durumu tahmin uygulamalarından bir tanesi ve en önemlisi de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İşte yukarıda verilen tüm özelliklerinden de anlaşılacağı üzre Windfinder mutlaka her akıllı telefon sahibinin cihazında mutlaka yüklü olması gereken uygulamalardan biridir. Bu uygulamanın lisansının bedava olduğunu zaten söylemiştik.  Windfinder dosya boyutu ise sadece 2.3 MB…

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here