Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Android İçin PES 2012 Pro Evolution Soccer Bedava İndir Ücretsiz Yükle...

Android İçin PES 2012 Pro Evolution Soccer Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

3203
0
Güncelleme:

Pes 2012 Android

PES 2012 android PES 2012 indir PES 2012 Pro Evolution Soccer PES 2012 Pro Evolution Soccer.apk PES 2012.apk PES 2012.app

Oyunu Google Play’ den indirmek için Tıklayın! Alternatif link: Tıkla

PES 2012 Pro Evolution Soccer

Öncelikle şunu belirtmeden geçemeyeceğim oyun her ne kadar ücretli’de olsa bu ücreti hak ediyor. 3D ve HD grafikler ile gerçekten eşsiz bir futbol oyunu diyebilirim. Oyun çift kişilik oynama seçeneğide mevcut sanırım. Efektler o kadar güzel’ki oynarken sanki sahaya inip siz oynuyorsunuz. Oyun’da grafikler bu kadar müthiş olunca boyutu’da bir hayli büyük oluyor. Oyunu kurarken wifi bağlantısı yapıp telefonu sarja takıp başka şeyler ile ilgilenin çünkü data dosyasını indirmesi bir hayli uzun sürecek. Ya da forum sitemiz’ de aratıp data dosyasını bulup pc aracılığı ile indirip sd kartınıza atın. Minimum 2 GB’lık bir SD kartı şart bu oyunu oynaya bilmek için. Oyunun konusuna gelince pek anlatacak bir şey yok Pes serisini bilmeyen yoktur sanırım. Videoyu izlemenizi öneririm. İyi eğlenceler..

Oyunun Resimleri  

Pes 2012 Android Oyunu  

Pes 2012 Android

Pes 2012 Android

Pes 2012 Android

Pes 2012 Android

Oyun Nasıl Kurulur ?

1.Adım :  Yukarıda bulunan .apk uzantılı dosyayı indirip SD Kart okuyucu veya usb bağlantısı ile cihazınıza gönderin
2.Adım : Cihazınıza gönderdiğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup Uygulama yöneticileri veya apk manager vb uygulamalar ile bulup üzeribe çift tıkladığınızda kurulum otomatik başlayacaktır.
3.Adım :  Kurulum 15-30 saniye kadar sürebilir ve başarılı ile yüklendikten sonra oyunu açabilirsiniz.
4-Adım : Oyunun Data Dosyalarını internetten indirme işlemi başlayacak bu internet hızınıza göre 15-20 Dk sürebilir.Wifi Bağlantısı kullanmanız önerilir.
Not : Yukarıdaki basit anlatımı anlayamadıysanız veya bir sorun ile karşılaştıysanız detaylı anlatım için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here