Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Android için küçük canavarlar macera oyunu ücretsiz indir, sevimli minik canavar oyunu

Android için küçük canavarlar macera oyunu ücretsiz indir, sevimli minik canavar oyunu

1278
0
Güncelleme:

Numa isimli ada ve adada hâkimiyet kurmak isteyen Chaos topluluğunun merkezinde geçen Monster Life, Gameloft tarafından hazırlanmış ücretsiz bir oyun. Oyuncuya verilen görev ise, adaların güvenli bir yer olmasını sağlamak ve hatta bunun için çarpışmak. Ancak savaşlar bildiğimiz savaşlardan ziyade şirin canavarlar yetiştirip bu canavarları düşmanın canavarı ile kavga ettirme üzerine. Küçük canavarlarımız ne kadar başarılı olursa adaların güvenliği de o kadar iyi sağlanmış oluyor. Bununla birlikte adalarda da nizamın sağlanması gerekiyor.

Çizgi film tadında çizilmiş olan karakterlerden oluşan oyunda, sevimli canavarların beslenmeleri, güçlü kılınmaları ve temizlikleri gibi konularla da ilgilenmek gerekiyor. Tüm bunlar, Chaos‘a ait canavarlarla mücadele etmek için iyi bir ekip oluşturmak adına gerçekleştiriliyor.

Oyunda toplam dört ada yer alırken, canavarların savaşabilecekleri otuz altı farklı müsabaka bölgesi bulunuyor. Yirmiden fazla canavar türü ile eğlenceli ve sevimli bir macera sizi bekliyor.

androidindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here