Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Android İçin Konum Bildirme ve Bulma Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle

Android İçin Konum Bildirme ve Bulma Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle

3112
0
Güncelleme:

Yön bulma uygulaması,

Android telefonlar için kaybolduğunuz anda yolunuzu bulabileceğiniz çok güzel kullanışlı, türkçe ve ücretsiz bir konum bildirme programı.

Kaybolmak Yokolası kaybolma durumlarında ya da yer aramahallerinde yardımcı olabilecek konum tabanlı çalışan işlevsel bir uygulama.

Kimi zaman bilmediğimiz bir yere gideriz ancak adresi kolayca bulamayız. Tabii ki hemen arkadasından bir arkadaşımızı telefonla arayarak etraftaki dikkat çeken mağaza ve diğer mekanları söyleyerek arkadaşımızdan nerede olduğumuzu söylemesini, yolu tarif etmesini isteriz. Bu çaba her zaman başarılı sonuçlar vermeyebileceği gibi oldukça da zahmetlidir. Kaybolmak Yok isimli uygulama bu durumda ortaya çıkarak, GPS ve internet bağlantısı üzerindenkonumuzu belirler ve harita üzerinde gösterir. Konuma onay vererek oluşturulan kodu, dolayısıyla da kaybolduğunuz yeri sosyal ağlar ve diğer iletişim araçları üzerinden arkadaşınız ya da sosyal hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Kaybolmak Yok uygulamasında yer alan “arıyorum” bölümü de kaybolan ve kod oluşturan kişilerin nerede olduğunu öğrenmek için kullanılan yer. Kodu bu kısımdan girmenizle birlikte harita üzerinde kişinin nerede olduğunugörüntüleyebilirsiniz.

1.2.1 güncellemesi sonrasında:

  • İspanyolca, Almanca ve Fransızca dil seçenekleri eklendi.

androidindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here