Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Android için harfleri birleştirip en yüksek puanlı kelimeyi bulma oyunu indir oyna

Android için harfleri birleştirip en yüksek puanlı kelimeyi bulma oyunu indir oyna

722
0
Güncelleme:

2014-07-13_12-27-45

Hiçbir şey yapmadan boş boş bekleyip etrafa bakınmaktan nefret eden tiplerdenseniz, boş zamanlarda sizi meşgul edecek, keyifli ve vakit geçirecek eğlenceli oyunları telefonunuza yüklemenizde fayda var.

Wordfeud Free de Android’li cihazlar için hazırlanmış zevkli ve eğitici bir kelime oluşturma oyunudur. Burada amacınız sizlere ekranda verilen ve her biri farklı puana sahip olan harfleri kullanarak yapabileceğiniz en yüksek puana sahip kelimeyi bulmaktır. Oyunun oynanışı ve diğer kuralları ile ilgili ayrıntıları aşağıdan inceleyebilirsiniz…

Sadece Android’de 10 milyondan fazla indirilmiş olan Wordfeud çok zevkli ve eğlenceli olduğu kadar İngilizcenizi geliştirmeye de yardımcı olabilir.

Wordfeud’da bir oyuna girdiğinizde önce siz hamlenizi yapıyorsunuz bu şekilde rakibinize uyarı gidiyor ve onun oynamasını bekliyorsunuz. O oynadığında size uyarı geliyor. Tek kötü tarafı yabancılarla oynarken bekleme süresi uzayabiliyor o yüzden sabırsız bir insansanız bir süre sonra sinir bozucu olabiliyor.

Özellikler:

  • Yabancılarla ya da arkadaşlarınızla oynayın.
  • Sohbet özelliği.
  • Aynı anda 30 taneye kadar oyun oynayabilme.
  • Rastgele tahta çeşitleri.
  • Sözlük.

Kısaca siz de eski klasik Scrabble’ı özlediyseniz ve mobil cihazınızda vakit geçirmek için bir oyun arıyorsanız, Wordfeud’u indirip denemenizi tavsiye ederim.

Android işletim sisteminin kurulu olduğu cihazlarda oynanabilen kelime bulma oyununun dosya boyutu 4.4 MB olup lisansı tümüyle ücretsizdir.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here