Ana sayfa Mobil Android İçin Google Maps Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle

Android İçin Google Maps Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle

1261
0
Güncelleme:

Google Maps, Android işletim sistemini kullanan mobil ürünler için tasarlanmış harikulade bir harita uygulaması. Haritalandırma konusunda başarılı bir 3 boyutlu görüntü sunan uygulama ile konum bilgisi alabilir; dünya üzerinde bulunan bir yere ait detaylı bir görüntü elde edebilirsiniz.

GPS ve internet bağlantısı üzerinden işlevlerini detaylı bir şekilde yerine getirebilen Google Maps, internet ya da GPS bağlantısının olmaması halinde de çevrimdışı olarak daha önceki girişlere dayanarak oluşturduğu ön belleği kullanıyor. Böylelikle herhangi bir bağlantı olmadan da belli bölgelerin haritalarına ulaşabiliyorsunuz. Belli bölgelerden söz konusu ise kablosuz bağlantı ya da GPS ile önceki bağlanışlarınızda sık gezdiğiniz yerler.

Google Maps sayesinde bulunduğunuz bölgenin yakınlarında bulunan önemli yerleri de görebilir ve dilerseniz onlara ulaşmak için yol tarifi alabilirsiniz. GPS teknolojisine sahip bir mobil ürünle Google Maps’ı kullanmanız halinde, mobil cihazın baktığı yöne göre değişen bir anlık harita yönü servisi sizinle birlikte oluyor. Bu sayede baktığınız yönün haritasını 3 boyutlu olarak ekranda görebiliyorsunuz. Google Maps üzerindeki yerleri, bölgeleri v.b. unsurları sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilir ya da kaydedebilirsiniz.

Son Güncelleme ile gelen yenilikler:

  • henüz test aşamasında olan Google Haritalar Navigasyon arayüzleri.
  • Transit yollar ve güzergahların eklenmiş olması.
  • Detaylı 3D haritalar
  • GPS ile sesli yönlendirme sistemi.
  • Sürüş mesafesi, yolu, ulaşım şekilleri, bisiklet yolları ve yürüyüş parkurlarını tanıması ve öneri olarak sunabilmesi.
  • Canlı trafik akış bilgileri.
  • Yerel arama servisi. Kafe, bar, restorant.
  • Street view arayüzü
  • Önemli binaların, hava limanlarının, hotellerin ve hazırlığı yapılmış olan tüm kapalı mekanların iç planlarının harita üzerinde görüntülenebilmesi.

7.0 ile gelen özellik:

Çevrim dışı harita kaydedebilme.

androidindir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:1,229 / 160,202
İşletim Sistemi:Android/Android Tablet
Gereklilik:Android 1.6 ve üstü
Üretici:Google

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here