Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Android için en iyi atari oyunu 3D süper grafikler

Android için en iyi atari oyunu 3D süper grafikler

881
0
Güncelleme:

3d-ball-free_1_1280x720.png (1280×720)

İşte karşınızda Android’li akıllı telefonlar ve tabletler için en gelişmiş atari oyunu: 3D Ball Free! En kaliteli grafikler ve en eğlenceli seçenekler sizi bekliyor.

Mobil cihazlar için şuana kadar üretilen en güzel atari oyunu olan 3D Ball Free uygulamasının özellikleri ve oynanışı hakkındaki ayrıntıları yazının devamında okuyacaksınız:

Oyun yapısından dolayı sınırsız koşu oyunlarına benzemektedir. Fakat bir karakter yerine topun kontrolünü sağlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Ayrıca sınırsız koşu yerine yerine bölümleri geçene kadar ilerliyorsunuz.

Etkileyici ve HD grafiklere sahip olan oyunda malesef kamera açıları ve topun kontrolü çok iyi değil. Fakat biraz geliştirme ile çok daha iyi hale getirilebilir. OYundaki amacınız kontrol ettiğiniz topu yollar üzerinden ilerleterek bölüm sonuna ulaştırmak. Ayrıca yol üzerindeki tüm altınları da toplamanız gerekiyor. Oyunda elde ettiğiniz en yüksek puanı paylaşarak arkadaşlarınız ile bir yarışa girebilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan görevler, sizi daha da hırslandıracak ve oynadıkça daha bağımlı olacaksınız.

Basit olmasına rağmen dikkatli olunması gereken oyunda, platformlar arası geçiş yaparken aşağıya düşebilirsiniz. Gökyüzünde bulunan platformlar arasında ilerleyeceğinz oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

3D Ball Free isimli bu oyunu telefonuma yükleyip oynadım. Gerçekten çok keyif aldığımı söyleyebilirim. Söylendiği gibi hakikaten basit ama bunun yanı sıra son derece eğlenceli bir oyun. Zaten artık günümüzde insanlar bu tarz oyunları talep ediyor. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum. Oyunun boyutu 30 MB olup tümüyle bedavadır.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here