Ana sayfa Mobil Android İçin Egzersiz Planlama ve Kaydetme Programı, Ağırlık çalışma, kardiyo egzersizleri uygulaması...

Android İçin Egzersiz Planlama ve Kaydetme Programı, Ağırlık çalışma, kardiyo egzersizleri uygulaması indir

1768
0
Güncelleme:

Android için Egzersiz Planlama ve Kaydetme uygulaması, ağırlık çalışma, kardiyo egzersizleri, tekrarlar ve çalışma takibi gibi ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Yapacağınız tüm Fitness çalışmaları için bir de kronometre taşıyan bu uygulama, vücut çalışmak, kendi çalışmalarını planlamak ve takip etmek ya da vücut geliştirmeye başlamak isteyenler için harika bir uygulama. Uygulama içinde yeni kardiyo egzersizleri ve ağırlık çalışmaları için arama yapabilir ve sonuç filtreleme özelliğini kullanabilirsiniz. Yeni çalışmalar keşfedeceğiniz uygulamada kendi çalışmalarınızı planlayarak tekrar sayı ve sürelerini belirleyebilirsiniz. Bu çalışmalarınızı günler ve haftalar süresince tablolar ve grafiklerle takip etmeniz mümkündür. İstatistiklerinizi desteklemek için uygulamaya vücut kitle indesiniz, vücut yağ oranınız, kan basıncınız, nabzınız gibi bilgileri ekleyerek takip edebilirsiniz. Bilekleriniz, kollarınız, bel çevreniz gibi vücut ölçülerinizi de kaydederek gün geçtikçe neler başardığınızı görebilirsiniz.

Bu uygulamada başlangıç egzersizleri olarak 500’ün üzerinde çalışma bulunmaktadır. Bu çalışmalar vücut bölgelerine göre sınıflandırılmıştır. Bu egzersizleri zorluk seviyelerine göre de filtreleme olanağınız vardır. Uygulamanın diğer bir özelliği de çoklu kullanıcı profili oluşturulabilmesidir. Böylece tek uygulama üzerinden birden çok kişi çalışabilir.

androidindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here