Ana sayfa Mobil Android İçin AirDroid Bilgisayardan Kontrol Etme ve Dosya Kopyalama Taşıma Programı...

Android İçin AirDroid Bilgisayardan Kontrol Etme ve Dosya Kopyalama Taşıma Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Download

1237
0
Güncelleme:

Android mobil cihazı bilgisayar üzerinden kontrol etmek ve iki cihaz arasında dosya aktarımı gerçekleştirmek hemen her Android kullanıcısının ihtiyaç duyabileceği bir şeydir. AirDroid bu ihtiyacı en iyi karşılayan uygulamalardan biri.

AirDroid uygulaması ile hızlı bir şekilde bilgisayarınız ile Android cihazınız arasında bağlantı kurabilir ve birçok konuda mobil cihazınızı yönetme imkanına sahip olabilirsiniz.

AirDroid uygulamasının nasıl kullanılacağı ve neler yapabileceği ile ilgili detaylı bilgiye Airdroid ile Android Cihazınızı Bilgisayarınızdan Kontrol Edin isimli yazıyı okuyarak erişebilirsiniz.

Son güncellemelerle artık AirDroid uygulaması akıllı telefon ya da tablet üzerinde çok daha etkili ve yetenekli konuma geldi. Bu uygulama ve uygulamanın kullandığı bağlantı sayesinde arama yapabilir, mesajlara cevap verebiliyor ve ekran görüntüsünü anında bilgisayarınızda görebiliyorsunuz. Kamerayı çalıştırarak görüntüyü bilgisayardan takip etme şansına da sahip oluyorsunuz.

androidindir


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here