Ana sayfa Mobil Android En Güzel Sözler Uygulaması Özlü Etkileyici Sözler Programı

Android En Güzel Sözler Uygulaması Özlü Etkileyici Sözler Programı

1019
0
Güncelleme:

etkileyici-sozler_1_415x531.jpg (415×531)

İşte her zaman her yerde işinize yarayacak bir uygulama daha! Android’li akıllı telefon ve tabletler için üretilen bu program sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde karşınızdakini etkilemek için güzel bir söz bulabileceksiniz. İster arkadaş ortamında, ister sevgiliyle takılırken ya da ister özel bir gün yada gecede konuşurken sürekli ihtiyacınız olacak olan Etkileyici Sözler uygulaması tamamen ücretsiz olarak hizmetinizde! İşte bu harika uygulamanın tanıtımı ve özellikleri hakkında bilmeniz gereken diğer ayrıntılar…

Etkileyici Sözler, özellikle arkadaşları ile güzel sözler paylaşmayı sevenler için hazırlanmış başarılı bir Android uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama içerisinde birbirinden güzel anlamlı sözler bulunuyor.

Boş vakitlerinizde uygulama üzerinden güzel sözleri okuyabilir ve hoşunua gidenleri arkadaşlarınız ile sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Tasarım açısından yeterli olmasa da, uygulamanın içeriği daha önemli olduğundan tasarımı göz ardı ederek güzel sözlere odaklanabiliriz. Fakat uygulamanın tasarımı modernleştirip yenilense adı gibi çok daha etkileyici olabilir.

Uygulamayı kullanırken sözler arasındaki geçişleri ileri ve geri ok tuşlarını kullanarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında bu iki ok tuşu arasındaki e-posta tuşunu kullanarak beendiğiniz sözleri arkadaşlarınıza e-posta ile gönderebilirsiniz.

Boş vakitlerinizde yada canınız sıkıldığında zaman geçirebileceğiniz aynı zamanda etkileyici sözler okuyabileceğiniz uygulamayı hemen ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Androd işletim sistemi kullanan cep telefonları için hazırlanan bu anlamlı sözler uygulamasının boyutu sadece 893 kb kadar olup yukarıda da belirttiğim gibi lisansı tümüyle bedavadır. Aşağıdan ücretsiz yükleyebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here