Ana sayfa Mobil Android Bedava MP3 İndirici Ücretsiz Müzik İndirme Programı

Android Bedava MP3 İndirici Ücretsiz Müzik İndirme Programı

1393
0
Güncelleme:

mp3-indirucretsiz_1_480x720.png (480×720)

Android’li telefon ve tablet kullanıcılarına müjdeli bir haberimiz var. Artık bundan sonra cep telefonunuza en sevdiğiniz müziklerden istediğiniz kadarını tamamen ücretsiz olarak yükleyeceksiniz. Android işletim sistemini kullanan cihazlar için özel olarak  üretilen Mp3 İndir isimli bir uygulama bedava şarkılar kaydetmeye izin veriyor. İşte programın kullanımı ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgiler…

Uygulama içerisinde yer alan dahili Mp3 oynatıcı sayesinde indirdiğiniz Mp3’leri rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Mp3 İndir üzerinden indirdiğiniz tüm Mp3’ler cihazınızın SD Kart’ında depolanmaktadır. Silmek istediğiniz şarkıları SD kartınıza erişerek silebilirsiniz.

Uygulama sayesinde internet bağlantınız olmadığı zamanlarda, daha önceden indirmiş olduğunuz müzikleri Mp3 oynatıcı üzerinde çalarak keyifle dinleyebilirsiniz.

Android telefon ve tabletlerinize Mp3 indirmenin en kolay ve ücretsiz yollarından biri olan Mp3 İndir uygulamasını hemen indirerek denemenizi tavsiye ederim.

Bedava müzik indirici programımızın dosya boyutu yalnızda 1 megabayt boyutunda. Lisansı tümüyle ücretsiz olan ve arayüzü Türkçe dil desteğine sahip olan bu uygulamayı aşağıdan direk olarak bilgisayara yükleyebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here