Ana sayfa Mobil Mobil Oyun Android Araba Sürme Simülasyon Oyunu Ücretsiz İndir

Android Araba Sürme Simülasyon Oyunu Ücretsiz İndir

930
0
Güncelleme:

2014-08-07_12-48-51

Car Parking 3D adlı oyunumuzda tipik olarak kontrolümüzde olan araçları gerektiği şekilde kurallara uygun olarak park etmek için çaba göstereceğiz. Böylece kolaydan zora doğru karşımıza çıkan görevleri teker teker tamamlarken aynı zamanda tarifsiz keyif alacağız.  Grafikler son derece kaliteli olan bu oyunun tamamen ücretsiz olduğunun altını çizelim.

Android tablet ve tlefonlara yükleyebileceğiniz Car Parking 3D’de ortalama grafiklere yer verilmiş. Açıkçası simülasyon oyunun denince daha iyi grafikler bekleniyor. Yine de oyunun grafikleri çok kötü değil. Kontrol mekanizması sorunsuz işlemekte. Ekranın sol tarafında yer alan direskyionu kullanarak yönlendirme işlemlerini gerçekleştirebiliriz. Sağda yer alan pedal takımı ve vitesle ise aracımızı hareket ettirebiliyoruz.

Oyunda ufak boyutlarıyla park etmeyi adeta bir keyif haline getiren Smart’ı kullanıyoruz. Her ne kadar ufak olsa da zorlu parkurlarda güçlük çekebiliyoruz. Diğer oyunlarda olduğu gibi Car Parking 3D’de de bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk bölümler ile ısınıyoruz. Sonrasında ise bizi zorlu görevler bekliyor. Eğer araba ve park etme simülasyonları dikkatinizi çekiyorsa Car parking 3D’yi mutlaka denemelisiniz.

Car Parking 3D isimli otomobil sürüş simülasyonu oyununun dosya boyutu 17 MB dır ve Android telefonlar için lisansı tümüyle bedavadır.

25-3-2013 15-03-08


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here