Ana sayfa İş-Muhasebe All Office Converter Pro Ofis Dosyalarının Formatını Birbirine Çevirme Dönüştürme Programı İndir...

All Office Converter Pro Ofis Dosyalarının Formatını Birbirine Çevirme Dönüştürme Programı İndir Word, Excel, PowerPoint, DOC, RTF, XLS, PPT Dönüştürücü Yükle Download

1284
0
Güncelleme:

All Office Converter Pro

All Office Converter Protüm dokümanları ve resimleri birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir ofis dosyaları dönüştürme aracıdır. Kolay kullanımlı arayüzü ve farklı formatları birbirine dönüştürme özelliği sayesinde ofis yazılımları ile birlikte kullanabileceğiniz bir araç olan All Office Converter sayesinde Microsoft office word(.doc, .docx. docm), excel(.xls, .xlsm, xlsx), powerpoint(.ptt, .pptx, .pptm), pdf, htm, html, rtf, txt formatlarını birbirlerine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız ofis dosyalarına jpg, bmp ,gif ,tif ,wmf ,emf, tga, rle, png gibi resim formatlarından imajlar da ekleyerek dokümanlarınızı görsel olarak da geliştirebilirsiniz.

Dönüştürebildiği formatlar:

  • Word, Excel, PowerPoint, DOC, RTF, XLS, PPT, TIF, JPG, BMP, GIF, PNG, TGA, RLE, EMF, WMF, TXT, HTM ve HTMLformatlarını PDF formatına dönüştürebilir,
  • PDF formatındaki dosyaları Word, Excel, DOC, RTF, XLS, TXT, HTM, HTML, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMF ve EMF formatlarına dönüştürebilirsiniz.
  • Word DOC formatındaki dosyalarınızı PDF, Excel, XLS, TXT, HTM, HTML, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMFve EMF formatlarına dönüştürebilirsiniz.
  • RTF, XLS, PPT, TXT, HTM, HTML, PowerPoint, Excel ve PDF formatındaki dosyalarınızı Word DOC formatına dönüştürebilirsiniz.
  • PowerPoint PPT sunum dosyalarınızı RTF, XLS, TXT, HTM, HTML, Word, Excel, PDF ve DOC formatlarına dönüştürebilirsiniz.
  • HTM HTML dosyalarınızı Word, DOC, PDF, Excel, XLS, TXT, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMF ve EMFformatlarına dönüştürebilirsiniz.
  • JPG, BMP, GIF, TIF, EMF, WMF, PNG, TGA ve RLE gibi imaj formatlarına sahip dosyalarınızı birbirlerine dönüştürebilirsiniz.

Tek bir araç ile yukarıdaki tüm formatları gerekli formatlara dönüştürebilmeniz için All Office Converter programını kullanabilirsiniz.

Önemli! Program ücretsizi olarak kullanmak için programı ilk başlattığınızda sunulan 3 seçenekten ortadaki “Free Version” seçeneğini seçerek kullanabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda sürekli satın almanız yönünde reklamlar çıkacaktır ve her defasında bir dosya dönüştürmenize olanak tanıyacaktır. Ayrıca ücretsiz versiyonda programı kapatırken satın almanız yönünde açılan sayfayı kapatarak programdan çıkabilir ve ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Vista/2003 Server/WinXP/Win2000

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here