Ana sayfa İnternet akcanSoft Internet Bağlantı Kesici Zaman Ayarlı Otomatik İnterneti Kesme Kapatma Programı İndir

akcanSoft Internet Bağlantı Kesici Zaman Ayarlı Otomatik İnterneti Kesme Kapatma Programı İndir

1266
0
Güncelleme:

Program belirteceğiniz tarih ve saate göre ya da kalan süreye göre internet bağlantınızı keser. İsterseniz; yağacağınız ayarlamalarla Kesilmeye belli bir süre kala beep uyarısı ve(ya) pencereyi öne getir uyarısı alabilirsiniz Kesmek için onay istemesini sağlayabilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği vardır. Programı Türkçe ya da İngilizce kullanmak için menüden değişiklik yapabilirsiniz.

Bağlantıyı Kes butonuna basılarak internet bağlantınızı kesebilirsiniz. Bağlantı kesme zamanı gg/aa/yyyy ss:dd:ss formatında ayarlanabilir. Kalan süre otomatik ayarlanır. Kalan süre ayarı da yapılabilir. Formatı ss:dd:ss olmalıdır. 23:59:59 dan daha uzun kalan süre ayarı için Bağlantı kesme zamanı Ayarla butonunu kullanınız. Kalan süre ayarlandığında ne zaman bağlantının kesileceği Bağlantı kesme zamanında otomatik olarak yazılır. Ayrıca program başlık çubuğunda kalan süre yazılır. Program simge durumuna küçültüldüğünde görev çubuğunda kalan süreyi görebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir zaman İptal et butonuyla ayarlamayı iptal edebilirsiniz.

Kalan süre ayarlıysa; programın, otomatik kapatmaya belli bir süre kala 2 değişik uyarı vermesi ayarlanabilir.

1- Beep uyarısı: Bu seçenek seçiliyse belirtilen süre kalınca Beep sesi gelir.
2- Pencereyi öne getir: Bu seçenek seçiliyse belirtilen süre kalınca program penceresi diğer program pencerelerinin önünde görünerek dikkat çekilir. Pencere simce durumundayken ise Önceki boyut ayarlarına dönerek pencere öne gelir.

Kesmeden önce sor : Bu seçenek seçili ise kapatma süresi gelince kapanma gerçekleşmez. Kullanıcıdan onay beklenir.

Program kapatıldığında bağlantı kesilme işlemi olmaz, ayarlamalar iptal olur.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:Türkçe
İşletim Sistemi:WinXP/WinME/Win2000/Win98/Win95/WinNT
Üretici:akcanSoft

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here