Ana sayfa Resim ve Grafik Adobe Photoshop Türkçe Yama İndir

Adobe Photoshop Türkçe Yama İndir

4233
7
Güncelleme:

İndireceginiz dosya Adobe firmasinin çikarmis oldugu orjinal Türkçe dosyalarinin yama olarak düzenlenmis halidir. Yama Shanex tarfindan hazirlanmis olup, Rahmi YILDIZ tarafindan yeniden derlenmistir. Bu Türkçe yama ile Adobe Phoshop  CS3  %100 Türkçe olmaktadir.

Fotografçilik yada Resim ile ugrasan profesyonellerin tercihi süphesiz Adobe Photoshop pragramidir. Bu program ile yeniden bir resim olusturabilirsiniz. web sayfalarinizi canlandirabilir, dijital resimlerinizi isleyebilirsiniz. Foto montaj konusunda bir numara kendi montajinizi kendiniz yapabilirsiniz. Çalisma sitili katmanlardan olustugu için resimlerinizi saklayip sonra istediginiz gibi degistirebilirsiniz. Çok güzel görsel efektlerle resimlerinize renk katabilirsiniz. Özellikle Web tasarimi ve fotograf ile ugrasanlar bu programi mutlaka denemeli.

Adobe Photoshop   CS4  ile artik resimleriniz daha canli olacak. Bu sürüm fotografçilik sektöründeki gelismelere parelel yeni özelliklerle donatilmis.

Adobe Photoshop CS5 için;

Alternatif indirme linkleri:

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08

Adobe Photoshop CS6 için;

25-3-2013 15-03-08

25-3-2013 15-03-08

NOT: Arkadaşlar bazı virüs programları uyarı verebilir fakat bu dosyalar güvenlidir ve Türkiyenin en iyi ve güvenilir program sitelerinden birisi olan indir.com sitesinden alınmıştır. Güvenle yükleyebilirsiniz. Antivirüs yazılımınızda bu dosya için izin verin.

Photoshop Cs5 için Türkçe Yama

Kurulumu;Rardan çıkardığınız klasörü Photoshop’un kurulu olduğu dizinde Locales’e atın yine aynı Locales dosyası içindeki en-us klasörünü silin.

http://yadi.sk/d/2rtNHIOu3qeox

Photoshop CS5 Türkçe Yama Kurulumu uyarı

Yamayı kurmaya başlamadan önce Adobe Photoshop CS5 programını tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız.

Yama Kurulumu :  

İndirdiğiniz rar’lı dosyanın içindeki “tr_TR” klasörünü;
“C:Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS5Locales” içine kopyalayın. ve oradaki “en_GB” klasörünü dosyanın içinden çıkarın Hepsi bukadar. İyi eğlenceler!

Not: Her ihtimale karşı “C:Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS5
Locales”en_GB” klasörünün bir yedeğini almanızı öneriyoruz.

Eğer Adobe Photoshop CS5 tr dilinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.

Photoshop CS5 Türkçe Yapmak Yama ya da Dil Değiştirmek


7 YORUMLAR

    • az önce bu sayfadaki bütün linkleri tek tek kontrol ettim ve hepsinin çalıştığını onayladım. ben herhangi bir kırık link ile karşılaşmadım.

    • Arkadaşlar bazı virüs programları uyarı verebilir fakat bu dosyalar güvenlidir ve Türkiyenin en iyi ve güvenilir program sitelerinden birisi olan indir.com sitesinden alınmıştır. Güvenle yükleyebilirsiniz. Antivirüs yazılımınızda bu dosya için izin verin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here