Ana sayfa Resim ve Grafik Adobe Photoshop CS5 için Türkçe dil paketi indir yükle download

Adobe Photoshop CS5 için Türkçe dil paketi indir yükle download

2544
0
Güncelleme:

Adobe Photoshop CS5 Türkçe Yama İndir Bedava Ücretsiz Free Download

Fotoğraf işleme yazılımlarının lideri Photoshop CS5 sürümü için Türkçe yama programıdır.

Adobe Photoshop CS5 önemli yeni özellikleri ile profesyonel kullanıcıları dikkate aldığı kadar amatör grafikerleri de önemsemiş ve bir çok özelliğini bu yönde değiştirerek, CS4 de yaptığı eksiklikleri gidermiştir. Adobe Photoshop CS3 ile başlayan Photoshop’ un 3 Boyut serüveni CS5 ile bambaşka bir boyut kazanmıştır. Adobe Repousse özellikleri ile yazıları, seçimleri, yolları ve maskeleri 3 boyutlu nesneler haline dönüştürebiliyoruz. Photoshop CS5′ teki yeni araçlardan biri olan Puppet Warp veya Kukla eğrisi ile imajdaki herhangi bir objenin biçimini kukla iplerine benzer bir sistemle değiştirebilirsiniz. Photoshop CS5 gerçek renklerle oluşturulmuşçasına imajlar yaratabileceğiniz yeni boyama araçları içeriyor. Fırça simülasyonları ve gerçekçi renkler ile imajlarınıza yağlı boya tablosu görünümü kazandırabilirsiniz. Akıllı seçim aracı sayesinde, saç gibi zor ögeleri seçerek bile rahatlıkla seçebiliyorsunuz.
Her zamanki gibi, Adobe Photoshop CS5 arayüz, menüler, fırçalar, desenler, araçları ve programı bulmak çok kolay ve hemen hemen her şeyi özelleştirebilirsiniz, yani son derece esnektir.
Bu etkileyici programı artık bu eklenti paketi ile Türkçe olarak kullanabilirsiniz. Böylece program üzerindeki hakimiyetini artırabilir ve daha başarılı bir kullanıcı olabilirsiniz.
KURULUM
Adobe Photoshop CS5 programını tamamı ile kapattıktan sonra Türkçe Yamayı Photoshop CS5 programını kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Adobe Photoshop CS5 Türkçe yama dil eklentisi C:Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS5 klasörüne kurulacaktır. Eğer siz programı farklı bir klasöre kurmuşsanız, Türkçe yamanın kurulumu sırasında Gözat… butonuna tıklayarak programı kurduğunuz dizini seçip ve kurulumu tamamlayabilirsiniz. Eğer program türkçe olmazsa Adobe Photoshop CS 5 programını açın CTRL+K tuş kombinasyonuna tıklayın Laungage sekmesine gelin türkçe seçeneğini seçin photoshop’u kapatıp açın.
Türkçe yamayı beğenmeme durumunu karşı, Photoshop CS6 programını eski haline getirebilmeniz için, C:Program FilesAdobeAdobe Photoshop CS5Localestr_TR klasörünün bir yedeğini alabilirsiniz. Eski haline dönebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
25-3-2013 15-03-08
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.1 MB
  • Versiyon :
  • Dil :Türkçe

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here