Ana sayfa Resim ve Grafik 3D Profesyonel Üç Boyutlu Tasarım Programı Ücretsiz İndir

3D Profesyonel Üç Boyutlu Tasarım Programı Ücretsiz İndir

504
0
Güncelleme:

2014-09-08_11-22-31

İşte yaratıcılığı yüksek olan gençlerin beklediği fırsat ayaklarına kadar geldi!

Nihayet oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve üst düzey kaliteli çalışmalara imza atabileceğiniz tamamen bedava bir 3D tasarım programı yayınlandı!

Programımızın adı MakeHuman! Resminden de görebileceğiniz gibi grafikler son derece kaliteli. Programın tanıtımı, özellikleri ve kullanımı ile ilgili detayları yazının devamında inceleyebilirsiniz…

Öncelikle program mümkün olduğunca basit ve kolay kullanılır tutulmaya çalışılmış. Fakat bunu yaparken fonksiyon çeşitliliğinden ödün verilmemiş.

Program temel olarak insan vücudu tasarımları üzerine yoğunlaşıyor. Yaş, cinsiyet, boy ve kilo gibi özellikleri seçtikten sonra vücut proporsiyonlarını ve yüz tiplerini ayarlayabiliyorsunuz. Bu konuda kullanıcılara geniş bir özelleştirme listesi sunulmakta. Gözler, burun, kulak, yanak, boyun, eller, ayaklar ve daha fazla organ üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Özellikle oyun tasarımcıları tarafından oldukça beğenileceğini düşündüğüm bu program sayesinde detaylı insan modellemeleri yaratabilirsiniz. Python ile yaratılan bu programı tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bu harika üç boyutlu tasarım yazılımının dosya boyutu 180 MB olup lisansı tümüyle ücretsizdir ve Windows 8/Win7/WinXP işletim sistemleriyle uyumlu çalışır.

25-3-2013 15-03-08

Alternatif indirme linki


BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here