WinIso Son Sürüm Bedava İndir ISO Yapma iso Dosyası Oluşturma Programı Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


winiso_1_973x600 WinIso Son Sürüm Bedava İndir ISO Yapma iso Dosyası Oluşturma Programı  Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Sistem dosyalarınıza ait klasörleri ve CD/DVD için görüntü dosyalarını oluşturmak için kolay kullanıma sahip bir araç arıyorsanız, WinISO tam aradığınız program olabilir.

Uygulamanın kolay kullanımlı arayüzü sayesinde, programı ilk kez kullanan acemi bir kullanıcı bile kendisine kolaylıkla görüntü dosyaları oluşturarak bunları rahatlıkla yazdırabilir. ISO, BIN, CUE ve NRG gibi kalıp dosyası formatlarını destekleyen WinISO ile aynı zamanda CD ve DVD’lere kalıp dosyalarınızı yazdırabilirsiniz.

WinISO ile kalıp dosyaları oluşturmak için yapmanız gereken tek şey istediğiniz dosya veya klasörleri sisteminiz üzerinden seçmek ve uygun ayarları yaptıktan sonra, istediğiniz dosya adıyla kalıp dosyası şeklinde kaydetmektir.

Program oldukça hızlı çalışmaktadır.  Genellikle görüntü dosyalarını oluşturmak birkaç dakika sürüyor olsa da WinISOile yaklaşık 350 MB’lık bir klasörü arşivlemek bir dakikadan daha az sürmektedir.

WinISO’nun bir diğer artısıda sadece birkaç tıklama ile boot edilebilir disk görüntüleri oluşturmanıza imkan sunuyor olmasıdır.

25-3-2013-15-03-081 WinIso Son Sürüm Bedava İndir ISO Yapma iso Dosyası Oluşturma Programı  Ücretsiz Demo  Yükle Deneme Sürümü Download

Lisans:Deneme Sürümü

Dil Desteği:İngilizceTürkçeAlmancaFransızcaispanyolcaitalyancaPortekizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/2003 Server/WinXP
Üretici:WinISO

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu