Windows XP, 7 ve Vista bilgisayarı Windows 8 görünümüne çevirmek için gerekli programı indir


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


windows-8-transformation-pack_metro-arayuzu_800x450 Windows XP, 7 ve Vista bilgisayarı Windows 8 görünümüne çevirmek için gerekli programı indir

Windows 8 Transformation Pack programı Windows XP, 7 veya Vista bilgisayarınızı Windows 8 görünümüne çevirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Ancak bu değişiklikler sadece görsel olarak gerçekleşiyor ve Windows 8’in içerisinde yer alan pek çok ek özellik konusunda bir yenilik mevcut değil.

Her ne kadar kurulum sırasında pek çok seçenekle karşı karşıya kalsanız da program çalışırken sahip olduğunuzarayüz oldukça güzel hazırlanmış durumda ve yaptığınız değişiklikleri hemen görme imkanına da sahipsiniz.

Windows 8 Transformation Pack bilgisayarınızın ikonlarından tutun da başlat menüsüne, temalara ve duvar kağıtlarına kadar pek çok şeyi değiştiriyor. Ayrıca Windows 8 Metro Arayüzüne ait olan araçları ve yeni giriş ekranını da beraberinde getiriyor.

Eğer Windows 8’e geçmek istemiyorsanız ancak görsel olarak Windows 8’i beğeniyorsanız bilgisayarınızı Windows 8 Transformation Pack kullanarak baştan aşağı değiştirebilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 Windows XP, 7 ve Vista bilgisayarı Windows 8 görünümüne çevirmek için gerekli programı indir

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win7/Vista/WinXP
Üretici:Windows X

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu