Windows 8 sürücüleri ve sürücü ayarlarını yedekleme programı ücretsiz indir – Portable Driver Magician Lite


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


Windows-Portable-Applications-Portable-Driver-Magician-Lite_1 Windows 8 sürücüleri ve sürücü ayarlarını yedekleme programı ücretsiz indir - Portable Driver Magician Lite

Portable Driver Magician Lite bilgisayarınızın tüm sürücü konfigürasyonunu yedekleyen ücretsiz bir araçtır.

Program portable olduğu için kurulum gerektirmez ve Windows kayıt defteri ayarlarını etkilemez. Ayrıca bu programı taşınabilir cihazlara (USB bellek gibi) yükleyebilir ve  direk olarak çalıştırabilirsiniz.

Programın arayüzü basit ve standarttır.  Programı kurduğunuz ve çalıştırdığınız zaman otomatik olarak bilgisayarda bulunan bütün sürücüleri listeler.

Listedeki kırmızı olanlar Windows yükleme paketinde bulunmaz, bu nedenle eğer onlara bir şey olursa, kurtarma ve geri getirme şansı yok denecek kadar azdır.

Bundan dolayı sürücüleri yedeklemeniz şiddetle tavsiye edilir.  Bunun yanı sıra her sürücünün üreticisini, tarihini, versiyonunu ve sınıfını görebilirsiniz. Ayrıca sürücüye tıklarsanız,  aygıt ID numarasını ve aygıt bilgilerini  öğrenebilirsiniz.

Yedeklemek istediğiniz sürücüleri seçtikten sonra ve yedeğin alınacağı hedef klasörü belirledikten sonra Driver Magician Lite programı kısa sürede hızlı çalışarak ve çok az sistem kaynağını tüketerek bu sürücülerin yedeğini alır. Daha sonra isterseniz bu yedeği geri yükleyebilirsiniz.

Boyut: 1.8 MB

Lisans: ücretsiz

İndir

25-3-2013-15-03-081 Windows 8 sürücüleri ve sürücü ayarlarını yedekleme programı ücretsiz indir - Portable Driver Magician Lite

Alternatif


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu