Windows 7 hızlandırma, hata düzeltme, sorunları çözme, sistem bakım ve onarım programı ücretsiz indir
http://www.indirgezginleroyun.com/wp-content/uploads/2014/04/windows7booster.jpg

Not: Norton güvenlik programı şu sıralar  Windows 7 Booster isimli bu harika programı WS.Reputation.1 olarak yanlış algılamaktadır. Bu program tertemizdir ve VirusTotal sonuçlarını kendi gözlerinizle görmek için şu linke tıklayabilirsiniz. VirustTotal

Bilgisayar kullanmaya yeni başlayanlar veya ileri seviye kullanıcılar için Windows 7 bilgisayarın sistem ayarlarını değiştirmek ve bütün bir bilgisayarın performansını iyileştirmek için özel olarak dizayn edilmiş hafif ve portable bir programdır. Üstelik tamamen ücretsizdir.

Temizleme:

Sistem kaynaklarını boş yere harcayan tüm gereksiz dosyaları temizler ve geçmişte kullandığınız çöp dosyaları silerek boş yer açar. Mesela geçici dosyalar, son kullanılan dosyaların kayıtları, çökme raporları, küçük resimlerin önbellekteki kopyaları, web tarayıcıların geçici dosyaları gibi şeyleri temizler. RAM belleği tazeler ve tek bir tıklamayla Windows 7’yi optimize eder.

Servisler:
Windows servisi bilgisayar programı olup arka planda çalışır. Fakat aslında hiç kullanılmayan gereksiz bazı servsiler de arkaplanda çalışmaktadır. Bunları pasif yaparak bilgisayarı hızlandırabilirsiniz.

Windows 7’nin ayarlarını değiştirme ve görünümünü özelleştirme:

Windows 7’nin görünümünü değiştirmek ve kendi keyfinize göre kişiselleştirmek için tüm seçenekler eklenmiştir. Tek bir tıklamayla Windows’un ayarlarını ve temasını değiştirebilirsiniz. Tek bir tıkla başlangıçta çalışan programları çıkartıp ekleyebilir, bilgisayarın daha hızlı açılmasını sağlayabilir ve kayıt defterini temizleyebilirsiniz.

Boyut: 5.32MB

Lisans: Ücretsiz

25-3-2013 15-03-08

 Alternatif indirme linki

Sponsorlu Bağlantılar
mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu