WindowBlinds

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

WindowBlinds mükemmel bir masaüstü yükseltme aracı olup Windows’un görünüşünü baştan aşağı değiştirebilir. İster teknik bilgisi hiç olmayan bir kullanıcı olun, ister profesyonel bir kullanıcı olun, WindowBlinds  sayesinde Windows işletim sisteminin nasıl görüneceğine tamamen siz karar vereceksiniz. Programın içinde hazır olarak gelen farklı görsel stiller var ve bunlar sayesinde herhangi bir Windows nesnesinin görünüşünü (temasını) değiştirmek mümkün hale geliyor. Başlık kutuları, butonlar, başlat menüsü, görev çubuğu ve daha pek çok şeyi keyfinize göre değiştirin. Günümüzdeki ekran kartlarının güçlü desteği sayesinde, WindowBlinds çalışırken bilgisayarı asla kasmaz veya yavaşlatmaz.

WindowBlinds bütün Windows işletim sistemleriyle uyumlu çalışır. WindowBlinds ile Windows’ta kişiselleştirebileceğiniz şeylerin sayısı şaşırtıcı derecede çoktur. Tüm bu değişiklikler kullanıcı dostu bir editör içerisinden yapılır. Bu editörle basit ve pratik bir şekilde Windows kullanıcı arayüzünün stil, renk, doku ve arkaplan gibi başlıca kısımları üzerinde oynama yapabilirsiniz. Bu nesnelerin her biri kendi araçlarına sahiptir. Kaydırma çubuklarını ileri geri kaydırarak görünüm, boyut, saydamlık, font ve renk gibi şeyleri değiştirebilir ve tüm değişiklikleri bir şablona kaydedebilirsiniz. Ardından sadece “Apply Style” yazan butona tıklayarak tüm bu değişikliklerin Windows’a uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

WindowBlinds ücretli bir programdır ve burada sunulan demosunun deneme süresi 30 gündür. Programın fiyatı ise 9.99 dolardır.


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu