VidMasta

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

VidMasta programıyla hem filmleri, hem videoları izleyebilir, hem müzik dinleyebilir hem de bunları bilgisayara kaydedebilirsiniz.

Favori yabancı dizileri indirmekte sıkıntı yaşıyorsanız, bu program sizin için idealdir. Torrent indiriciler yavaş kalıyorsa, VidMasta ile en sevdiğiniz filmleri bilgisayara indirin.

Üstelik programı kullanmak çok kolay. Programın desteklediği formatlar: Bootleg, TV, DVD, 720i, 720p, 1080i ve 1080p

Programın kullanımını bir kaç cümleyle kısaca anlatmak istiyorum. Öncelikle programı açıp, program penceresinin üst tarafında yer alan  “Type” kutusuna tıklayarak bulmak istediğiniz şeye göre seçimi yapın. Eğer film izlemek ve indirmek istiyorsanız “Movie” seçin. Ardından “Title” kutusuna aradığınız videonun yada müziğin adını yazın. Örneğin matrix filmini izlemek için “matrix” yazabilirsiniz. Daha sonra bu kutunun sağında bulunan “Genre” yani tür seçeneklerinden filmin türünü seçin. Aksiyon, macera yada animasyon olabilir. Son olarak sağdaki “Search” butonuna tıklayın. Bulunan sonuçlar aşağıda listelenecektir.

Bu sonuçlardaki her bir filmden hangisini indirmek yada izlemek istiyorsanız onu seçin ve pencerenin alt kısmında bulunan “Download” veya “Watch” butonlarından birine tıklayın.


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu