Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

free-video-flip-and-rotate-5 Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Free Video Flip and Rotate ile Video Döndürme (Resimli Anlatım)

Videolar üzerinde işlem yapmak kimi zaman oldukça zahmetli olabilir. Örneğin diyelim ki cihazınızla (cep telefonu, kamera vb.) dikey olarak bir video çektiniz ama videoyu başka cihazlarda izlemek için yatay / dikey bir konuma getirmeniz gerekiyor (Rotate). Ya da videoyu dikey ve yatay olarak çevirerek görüntünün yönünü değiştirmek istiyorsunuz (Flip).

Free Video Flip and Rotate programı videoları kolayca 90 ve 180 derecelik açılarla döndürüp çevirmenizi sağlıyor. Eğitime geçmeden önce programı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz:

Free Video Flip and Rotate indir:

Türkçe – 24 MB – Ücretsiz

25-3-2013-15-03-081 Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Alternatif indirme linki:

25-3-2013-15-03-081 Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Kurulum
Kurulum dosyasına çift tıklayın ve karşına gelen dil seçeneği ekranında OK’ye basın.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,2,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Sonraki adımda Next’e tıklayın.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,3,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Sözleşmeyi kabul edin Next tuşu ile devam edin.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,4,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Bu adımda eğer isterseniz programın kurulacağı yeri “Browse” tuşu ile değiştirebilirsiniz. Varsayılan kurulum yerini değiştirmeyecekseniz ya da uygun gördüğünüz değişiklikleri yaptıktan sonra devam etmek için Next’e tıklayın.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,5,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Bu adımda kurulumla beraber DVDCVideoSoft’un araç çubuğunun yüklenmesi, internet tarayıcısının varsayılan arama motorunun ve başlangıç sayfasının değiştirilmesiyle ilgili seçenekler bulunuyor. Bu ekstraların yüklenmesini istemiyorsanız onayları kaldırın (Tavsiye edilir.).

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,6,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Bu penceredeki ilk seçenek programın ve ek olarak Free Studio Manager’ın kısayollarının masaüstüne yerleştirilmesiyle ilgili. Kısayolların konmasını istemiyorsanız onayları kaldırabilirsiniz.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,7,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Eğer Launch Free Video Flip and Rotate seçeneği onaylıysa Finish’e tıkladığınızda program otomatik olarak açılacaktır.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,8,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Kullanım
“Input file:” alanının yanındaki kutuya tıklayıp döndürmek ya da çevirmek istediğiniz videoyu seçin.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,9,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Ardından alt bölümdeki okları kullanarak videoyu istediğiniz pozisyona getirin.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,10,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Videonun nereye, hangi adla kaydedileceğini “Output file:” alanının yanındaki kutuya tıklayarak belirleyebilirsiniz.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,11,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?
Döndürme işlemini başlatmak için sağ alt köşedeki “Save Video” butonuna tıklayın.

free-video-flip-and-rotate-ile-video-dondurme-resimli-anlatim,12,con Videolar nasıl döndürülür? Video döndürme yatay dikey çevirme nasıl yapılır?

Program videoları .avi formatında kaydetmektedir.

Free Video Flip and Rotate indir


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
Yorum Yaz comment1 Yorum
  1. durali
    Temmuz 13, 12:43 durali

    güzel anlatım teşekkürler

    reply Reply this comment
mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu