Ücretsiz USB Flash Disk Şifreleme Programı, Flash Bellekteki Dosyalara Şifre Koyma Bedava İndir


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


Etiketler: usb şifreleme programı flash bellek şifreleme flash disk şifre programı usb şifre programı usb şifreleme programı gezginler flash usb şifreleme programı usb diski şifreleme

usb-flash-security-4347-7 Ücretsiz USB Flash Disk Şifreleme Programı, Flash Bellekteki Dosyalara Şifre Koyma Bedava İndir 

USB Flash Security Bilgileri

USB Flash Security yazılımı ile USB Flash disklerinizi şifreleyerek koruma altına alabileceğiniz ücretsiz bir şifreleme yazılımıdır.
Yazılımın sade ve kullanışlı tasarlanmış arayüzü sayesinde bilgisayarınıza bağladığınız USB belleği seçtikten sonra, install butonuna tıklayıp kolay bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Yazılım ile şifreleme yapabileceğiniz gibi şifrenizi unutma ihtimaline karşı ipucu metni de ekleyebilirsiniz. Yazılımı kurarken dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta var. İçeriğinde reklam barındıran bu yazılımı kurulum esnasında karşınıza gelen ekrandan dikkatli bir şekilde yüklemelisiniz. Dikkat etmediğiniz zamanda internet tarayıcınızda değişikliğe neden olabilmektedir.

USB Flash Security indir USB Bellek Şifreleme Programı

USB Flash Security, USB Flash diskinizi şifreleyen bir şifreleme ve güvenlik yazılımıdır. USB Bellek Şifreleme Programı Şifrelenmiş dosyalar sadece atayacağınız şifre ile açılabilir. Bir başkası flash diskinizi ele geçirse bile dosyalarınız şifreli olduğu için ulaşamayacaktır.

USB Flash Security, kurmadan önce flashınızın içindeki dosyaları mutlaka yedekleyin. Çünkü program biçimlendirme yaparak kurulum yapıyor.

USB Flash Security, USB Belleği seçerek, install butonuna tıklayarak kurulumu yapmaktır.

Program reklam destekli bir program olduğu için kurulum sırasında ilgili adımlara dikkat edilmelidir. Dikkat edilmediği taktirde otomatik olarak internet tarayıcılarınız üzerinde bazı değişikliklere neden olabilir.

Boyut: 8.85 MB
Lisans: Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi: Windoes Tümü
Üretici: Kashu

25-3-2013-15-03-081 Ücretsiz USB Flash Disk Şifreleme Programı, Flash Bellekteki Dosyalara Şifre Koyma Bedava İndir

Alternatif indirme linki:
25-3-2013-15-03-081 Ücretsiz USB Flash Disk Şifreleme Programı, Flash Bellekteki Dosyalara Şifre Koyma Bedava İndir

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
Yorum Yaz comment2 Yorum
  1. tolga kaya
    Nisan 09, 09:09 tolga kaya

    beğenmedim açılmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    reply Reply this comment
mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu