Ücretsiz kamera kayıt programı, Webcam ile video kaydı yapma ve bilgisayara kaydetme


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


free-webcam-recorder-25716-2 Ücretsiz kamera kayıt programı, Webcam ile video kaydı yapma ve bilgisayara kaydetme

Evet arkadaşlar ücretsiz ve kullanışlı bir program ile daha karşınızdayız. Bu kez kısaca özetleyecek olursak evinizdeki pcden web kameranızı kullanarak anlık canlı video kaydı yapabileceğiniz ve çektiğiniz videoları bilgisayarınızın hard diskine kaydedebileceğinz harika bir program paylaşıyoruz. Üstelik kullanımı da oldukça kolay. İşte detaylar…

Webcam ile video kaydı yapabileceğiniz ve anlık olarak kayıtları sabit diskinize kayıt etmenizi sağlayan Free Webcam Recorder yazılımını ücretsiz olarak Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Gerçek zamanlı görüntü kaydı yapabilmenizi sağlayan Free Webcam Recorder yazılımı sayesinde bilgisayarınızda takılı olan webcami kullanarak evinizi, işyerinizi ya da ofisinizi kayıt altına alabilir ve tüm hareketleri izleyebilirsiniz. Kolay bir kullanıma sahip olan yazılım sayesinde yakalanan görüntüleri bilgisayarınızın sabit diskine MPEG2 ve AVI formatlarında kayıt ederek daha sonra da izleyebilirsiniz.

Ayrıca yazılımda bulunan çoklu kamera desteğini kullanarak birden fazla kameradan görüntü yakalayabilir, iç ve dış mekan güvenliği için webcam aracılığı ile görüntü alabilir ve kişisel kamera kayıtlarınızı tutabilirsiniz.

25-3-2013-15-03-081 Ücretsiz kamera kayıt programı, Webcam ile video kaydı yapma ve bilgisayara kaydetme

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :4 MB
  • Versiyon :1.1.0
  • Dil :İngilizce

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu