Ücretsiz Bilgisayar Hızlandırıcı Windows 8.1, 7, Xp ve Vista için

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

TunerHard diskiniz, RAM miktarınız yada işlemciniz ne olursa veya ne kadar olursa olsun hiç fark etmez, her bilgisayar zamanla yavaşlar. Bu tabi ki bilgisayarın suçu değil bizim özensiz kullanmamız sonucu meydana gelir. Fakat endişe etmeye hiç gerek yok çünkü birçok ücretsiz Windows hızlandırma programı emrinize amade. Bu yazıda Free Windows Tuner isimli programın özelliklerini tanıtacak ve nasıl kullanıldığından söz edeceğim…

Sistem kayıt defteri, RAM belleği ve benzeri sistem araçlarını optimize ederek bilgisayarınızın performansını arttırabileceğiniz bir araç olan Free Windows Tuner ile %80’lere kadar sistem performansı kazanabilirsiniz.

Free Windows Tuner‘ı kullanmak son derece kolaydır. Sadece tek bir tıklama ile tüm sisteminizi tarayarak sizin için optimize eden program ile sisteminizin performansını arttırmak çocuk oyuncağı.

Programın bazı temel özellikleri:

  • Windows başlangıcı optimizasyonu
  • Disk alanı optimizasyonu
  • Kaynak tüketen uygulamaları devre dışı bırakma
  • Daha hızlı erişim süresi için sabit disk optimizasyonu

Bedava bilgisayar performans arttırma ve hızlandırma yazılımı olan Free Windows Tuner programının dosya boyutu sadece 540 kb kadar olup lisansı tümüyle ücretsizdir ve bütün Windows versiyonlarında çalışıp hızlandırabilir.

25-3-2013 15-03-08


Sponsorlu Bağlantılar

menu
menu