Türkçe ücretsiz watermark programı, resme watermark ekleme, damga işaret koyma

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

03-TSR-Watermark-Image-Screenshot-Setup-ouput-options Türkçe ücretsiz watermark programı, resme watermark ekleme, damga işaret koyma

Merhaba arkadaşlar, eğer elinizde bulunan resimlere, kendi çektiğiniz fotoğraflara, websitesine yüklediğiniz grafiklere veya kendi tasarımınız olan resme kendi adınızın, sitenizin ismini, yada şirketin logosunun işaretini eklemek istiyorsanız, bu işi hem tamamen bedava olarak hem de kolayca yapabileceğiniz TSR Watermark Image Software adlı programı sizlere tanıtmak istiyorum. Arayüzü Türkçe dil desteğine sahip olan bu harika program sayesinde hem çok hızlı hem de pratik bir şekilde resimlere watermark damga işareti koyabilirsiniz.

Program hem yazı olarak hem de resim olarak watermark ekleme yeteneğine sahip. Ayrıca içerisinde bir kaç efekt de barındırıyor. Watermark şeffaflık oranı ayarında ve kullanıcıyı pek zorlamadan istenilen işlem gerçekleştirilebiliyor.

Bu basit işlemi gerçekleştirmek için resim ve grafik düzenleme programlarıyla uğraşmak istemiyorsanız tavsiye edebileceğim uygulamalar arasında bulunuyor.

Programın desteklediği çıktı formatları: JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF

Türkçe bedava Watermark ekleme yazılımı olan TSR Watermark Image Software programının dosya boyutu 7,23 MB olup bütün Windows sürümlerinde (Windows 8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/WinNT) sorunsuz olarak çaışır.

25-3-2013-15-03-081 Türkçe ücretsiz watermark programı, resme watermark ekleme, damga işaret koyma

Alternatif indirme linki

25-3-2013-15-03-081 Türkçe ücretsiz watermark programı, resme watermark ekleme, damga işaret koyma


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu