Türkçe en hızlı ve kolay ekran görüntüsü alma programı Screenshoter ücretsiz indir


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


Screenshoter Türkçe en hızlı ve kolay ekran görüntüsü alma programı Screenshoter ücretsiz indir

Taşınabilir (portable) olduğu için kurulum gerektirmeyen, sadece çift tıklayarak direk olarak açılıp çalışmaya başlayan ve USB belleğe kopyalanarak her bilgisayarda kullanabileceğiniz bu tamamen bedava ekran görüntüsü kaydetme programının amacı olabilecek en hızlı şekilde ekranın resmini çekmek ve bilgisayarda sizin istediğiniz bir klasöre kaydetmek.

Tamamen hız ve basitlik yani kolaylık üzerine inşa edilen bu programın yukarıdaki resimden de görebileceğiniz ara yüzü penceresi son derece sade ve anlaşılır bir şekilde dizayn edilmiştir.

En üstteki “screenshot” yazan butona tıklayarak veya klavyeden “Print Screen” tuşuna basarak programı çalıştırabilir ve ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

“Region” kısmında yer alan üç seçenekten soldaki masaüstü ekranın tamamının resmini çeker, ortadaki seçtiğiniz pencerenin fotoğrafını çeker, sağdaki ise dikdörtgen çizgiler sayesinde belirleyeceğiniz ekranın herhangi bir bölümünün resmini çeker.

“Filename” kısmında Numbering seçeneği kaydedilen resimleri otomatik olarak 1 den başlayıp artan sayılarla isimlendirir. İsterseniz diğer seçeneği seçerek ekran görüntüsünün alındığı tarihi yani zamanı ve saati esas alarak dosyalara otomatik isim verebilirsiniz. Tabi eğer isterseniz her resim dosyasına kendiniz de özel bir isim yazabilirsiniz.

“Destination” bölümünde ise resimlerin kaydedileceği klasörü seçiyorsunuz. Tüm resimleri jpg, png ve bmp formatında kaydedebilirsiniz.

screenshoter_screenshot_21 Türkçe en hızlı ve kolay ekran görüntüsü alma programı Screenshoter ücretsiz indir

Boyut: 288 KB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Türkçe

25-3-2013-15-03-081 Türkçe en hızlı ve kolay ekran görüntüsü alma programı Screenshoter ücretsiz indir

 Alternatif indir

http://www.softpedia.com/progDownload/Screenshoter-Download-118745.html


Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu