Toplu dosya isimlendiricisi, Birden fazla (çoklu) dosyanın adını değiştirme
Picture renaming in OS X

Bilgisayarınızda bulunan bir çok dosyanın ismini aynı anda sadece tek bir tıkla kolayca değiştirmek ister misiniz?

Bilgisayar başında çalışanlar bazı zamanlarda birden çok dosyanın adını değiştirmek zorunda kalabilir. Sizlere önereceğim VRenamer programı bu işlerinizi hem daha kolay ve hem de ücretsiz bir şekilde yerine getirebilecek bir kapasiteye sahip. Çoklu dosya isimlendirme programımızın en önemli özelliği ise çok hızlı çalışmasıdır.

Toplu dosya ad değiştirici programımız olan vRenamer yazılımını kullanarak basit ve pratik bir şekilde elinizde bulunan dosya isimlerine yeni kısımlar ekleyebilir veya bazı parçalarını çıkarabilirsiniz. Ayrıca yine bazı meta bilgisini çıkartmak  veya ileri geri işlemlerini yapmak da mümkün. Programın sürükle bırak desteği de olduğu için bir sürü dosyayı aynı anda hepsini sürükleyip bırakarak programa kolayca ekleyebilirsiniz.

vRenamer About

vRenamer’ın sunduğu diğer önemli özelliklere de kısaca değinecek olursak;

Dosya adlarını değiştirmenin yanında mp3 dosyalarını etiket bilgilerini de değiştirebilen program, böylece tam bir toplu dosya adlandırma aracı haline geliyor.

Resim dosyalarını önizleme özelliğine sahip olan ve yeniden adlandırmanın yanında toplu kopyalama gibi seçenekler de barındıran program, böylece en uygun araçlardan birisi haline geliyor.

25-3-2013 15-03-08

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar
mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu