Telefon şarj olunca haber veren, geriye kalan şarj ile neler yapılabileceğini gösteren uygulama (iPhone ve iPad için)


Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar


screen480x480 Telefon şarj olunca haber veren, geriye kalan şarj ile neler yapılabileceğini gösteren  uygulama (iPhone ve iPad için)

Bu yazıda sizler Apple’ın iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefonları ve tabletleri yani iPhone ve iPad cihazları için özel olarak hazırlanmış bir uygulama yöneticisini tanıtmak istiyorum.

Bu uygulamanın farkı nedir diye soracak olursanız, sizlere söyleyeceğim ilk şey basit, anlaşılır ve kolay kullanımlı olması olacaktır.

Detaylara girecek olursak, mesela akıllı telefonunuzun şarjı tam dolduğunda size bir sesli uyarı ile haber verir. Bunun yanı sıra  belli bir seviyesi harcanmış olan şarjın geriye kalan miktarıyla ne kadar video izleyebileceğinizi, ekranı ne kadar açık tutabileceğinizi veya hangi uygulamayı ne kadar süre çalıştırabileceğinizi açık ve net bir biçimde gösterir.

Telefonunuzu şarja takarken açmanız gereken uygulama, varolan istatistiki bilgileri kullanarak tüm gereken verileri size aktarıyor. Ayrıca internet bağlantınızı da kullanarak uygulamaların batarya kullanım istatistiklerine göre bilgilendirme yapabiliyor.

iphoneindir Telefon şarj olunca haber veren, geriye kalan şarj ile neler yapılabileceğini gösteren  uygulama (iPhone ve iPad için)

Lisans:Ücretsiz

Dil Desteği:İngilizce
İşletim Sistemi:iPhone (OS)/iPad (OS)
Gereklilik:iOS 3.0 ve üzeri
Üretici:iHandy Inc.

Sponsorlu Bağlantılar

mode_editBenzer Programlar
comment Hiç yorum yapılmamış

İlk yorum yazan siz olun

mode_editYorum Yaz

Başkaları E-posta adresinizi kesinlikle göremez. *

menu
menu